Як відрізнити оригінальний картридж.

При покупці картриджа завжди є ймовірність купити підробку. Пересічному покупцеві складно убезпечити себе від покупки підробок, оскільки навіть продавець може не знати про те, що в поставці є кілька підроблених картриджів. Але якщо ви будете знати деякі риси оригінального картриджа , ви ніколи не купите підробку!
Вам знадобиться
  • -світло;
  • -лупа.
Інструкція
1
Звичайно ж, основна особливість оригінального картриджа - наявність голограми. Зазвичай вона розташована на відривний стрічці коробки. На голограмі повинен бути текст, який найчастіше зображений по діаметру голограми, але може знаходитися і посередині.
2
Особливу увагу зверніть на колір голограми. При поворотах коробки він повинен змінюватися з зеленого на червоний. Оригінальна голограма містить спеціальну синю термополосу, яка при нагріванні стає прозорою. Тобто, ви можете просто потерти голограму пальцем, і колір повинен помінятися. Ще одна ознака оригінальності - індивідуальний номер, який знаходиться зліва від логотипу. Якщо на вашій голограмі є хоча б 2 ознаки, можете не сумніватися в оригінальності картриджа .
3
На коробці і на картриджі вказується номер партії. У оригінальних картриджів ці номери повинні збігатися.
4
Інструкція з використання картриджа повинна лежати в коробці або бути приклеєна спеціальним скотчем. Якщо інструкція приклеєна на клей ПВА - це підробка.
5
Коробка повинна бути заклеєна рівною смугою клею, тобто без пропусків, патьоків або вигинів. Більш того, клей не повинен потрапляти на відривну лінію. Оригінальна коробка повинна бути правильної геометрії, без вигинів і скосів. Дата вироблення на коробці видавлюється. Якщо ж дата нанесена печаткою, це, швидше за все, підробка. Упаковка картриджа повинна містити різні написи, і зазвичай вона виготовляється зі світлого матеріалу. Картриджі для лазерних принтерів упаковуються в матовий поліетилен.
6
Коробка в обов'язковому порядку повинна містити написи російською мовою. Підроблені фірми виготовляють картриджі не тільки для Росії, тому роблять стандартні написи англійською. Якщо на вашій коробці немає тексту російською мовою - це підробка.
Зверніть увагу
На картриджі не повинно бути подряпин і потертостей.
Корисна порада
Особливу увагу варто звернути на ціну. Якщо ви купуєте картридж за явно заниженою ціною, не варто радіти. Це може бути підробка.