Як дати оголошення в газеті.

Дуже часто людям потрібно подати певний оголошення в газеті , причому, в більшості випадків зробити це потрібно якомога швидше. Існує кілька способів, за допомогою яких можна подати інформацію в яке-небудь періодичне видання.
Вам знадобиться
  • -газета;
  • -інтернет.
Інструкція
1
Щоб надрукувати оголошення в газеті , в першу чергу, визначитеся, яке саме видання підходить вам більше всього. Можливо, це буде газета, де друкуються тематичні оголошення, або видання, яке подає найрізноманітнішу інформацію.
2
У більшості сучасних газет обов'язково друкується спеціальна форма - купон, який необхідно заповнити, вписавши туди всі дані, потрібні для оголошення. Такий купон віднесіть в спеціальний пункт, де приймають інформацію для подачі на сторінках. Його адресу у вашому місті можна дізнатися зі сторінок газети або в електронному варіанті видання. Врахуйте, що якщо ви заповнюєте подібний купон на інтернет-сайті обраного видання, то в звичайній газеті ваше оголошення може і не з'явитися. Однак для його подачі на сайті в обов'язковому порядку потрібно зареєструватися. Але деякі оголошення, приміром, інформація про втрату документів, повинні в обов'язковому порядку друкуватися в звичайному виданні.
3
Платний текст можна розмістити, скориставшись звичайним міським або мобільним телефоном. Оплата за таку послугу здійснюється через смс, квитанцію міського оператора або через спеціальну телефонну карту. Дану карту ви можете придбати в магазинах зв'язку або в пунктах, де приймаються оголошення. Дійте, скориставшись інструкцією, яка надрукована на карті. Щоб оплатити послугу з смс, пошліть повідомлення за номером, вказаним на сторінках. При отриманні відповіді запам'ятайте код і назвіть його оператору, який прийматиме оголошення.
4
Якщо ви бажаєте подати оголошення з мобільного телефону, то відшукайте в газеті короткий номер, за яким слід телефонувати. Надикто інформацію оператору. При цьому гроші за її подачу будуть зняті з вашого рахунку. Протягом однієї розмови можна подати будь-яку кількість оголошень в газету.