Як визначити характер людини по очах.

Риси обличчя, хода, манера мови можуть багато розповісти про людину. Але найбільш інформативним джерелом відомостей є очі. Адже недарма кажуть, що очі - дзеркало душі.
Інструкція
1
Володарі круглих очей характеризуються як простодушні і добрі люди. Такі люди зазвичай далекі від інтриг і чвар, а всі їхні дії наповнені щирістю і доброзичливістю. Мигдалеподібні очі - ознака широкої душі, їх володарі далекоглядні і зазвичай домагаються значних висот у житті.
2
Великі очі говорять про те, що людина прагне до лідерства, він дуже любить бути першим у всьому. Також їх власники дуже чуттєві. Маленькі очі розповідають про замкнутість і впертості. Такі люди часто бувають мовчазні, мають звичку «йти у себе».
3
Близько посаджені очі свідчать про те, що людина розважливий і цілеспрямований. А глибоко посаджені видають людини потайного і обережного. Тому він намагається бути завжди насторожі. Людина з очима витрішкуваті буває зазвичай дуже запальним, але відхідливість. Крім цього, він дріб'язковий і любить комфорт.
4
Також багато що можна дізнатися про людину за кольором очей. Люди з блакитними очима - невиправні романтики і мрійники. Вони весь час живуть у світі мрій і тому, зіткнувшись з реальним світом, можуть впасти у зневіру. Іноді вони піддаються нападам сильного гніву або депресії, хоча такі перепади трапляються з ними вкрай рідко. Володарі сірих очей можуть перевернути гори, але в той же час можуть зупинитися перед найлегшою перепоною. Крім цього, сірий колір є прикметою чутливості і допитливості. Таким людям все інтересно.Зеленоглазие люди зазвичай бувають дуже суворими, але справедливими. У той же час вони ніжні і вірні партнери. Зазвичай шлюб з ними буває дуже вдалим. Також вони справжні друзі, їх цінують за доброту і надійність. Вважається, що власники зелених очей благополучні і в любові, і в карьере.Люді з чорними очима вперті й наполегливі. Вони можуть багато чого досягти, але перед важкою ситуацією можуть спасувати. Крім того, ці люди характеризуються як дуже велелюбні і пристрасні натури. Володарі карих очей - люди незалежні і завжди прагнуть до самостійності. Саме кароокі домагаються в житті дуже багато чого.