Як навчати танцям.

Сьогодні людина, не вміє танцювати, і на вечірках, і на урочистих прийомах почувається не в своїй тарілці. Адже танці останнім часом здобули неймовірну популярність. Вчитися танцювати можна за допомогою різних способів, а при наявності певних навичок можна спробувати навчати інших.
Вам знадобиться
  • -место для тренувань;
  • -музичні диски або файли а комп'ютері.
Інструкція
1
Танці допомагають людині стати більш розкутим і граціозним. Тому навчання варто починати з повчань про те, що в процесі набуття навичок варто розслаблятися, розкріпачуватися і отримувати задоволення від танців. Інакше тренування перетворяться в неприємну рутину.
2
Щоб правильно підійти до питання навчання танцям , подивіться тематичні диски, пошукайте іншу інформацію. Вчити інших можна тільки тоді, коли «за плечима» є певний багаж знань і умінь.
3
Разом з учнем визначитеся, які танці ви будете осягати - класичні бальні, народні, латиноамериканські ... Можливо, зробити правильний вибір допоможе пряме запитання про те, яку музику краще слухати людей. Якщо учень займається без задоволення, то, можливо, вибір був не вірний, і варто змінити стиль.
4
Якщо ви всерйоз беретеся за навчання, то врахуйте, що для цього необхідні не тільки здібності та навички до танцям , а й педагогічний талант. Дуже важливо вміти знаходити підхід до людей у найрізноманітніших ситуаціях.
5
В процесі навчання намагайтеся вселити учням, що необхідно не тільки слухняно виконувати всі рухи, а й намагатися трохи імпровізувати, подаючи деякі моменти по-своєму. Намагайтеся налагодити контакт з учнем, щоб його емоційний настрій завжди був на високому рівні.
6
Вчіть бажаючих осягнути танці відчувати ритм, пристосовуватися до нього і тонко реагувати на зміну музики. Але завжди пам'ятайте про те, що все виходить далеко не з першого разу. Не наполягайте на постійному повторенні складних рухів. Якщо певні речі вперто не піддаються - в майбутньому все обов'язково вийде.
7
Обов'язково радьте своїм учням тренуватися в звичайних життєвих ситуаціях. Практичне застосування навичок може істотно поліпшити майстерність танцюриста.