Як зняти фарбу з металу. Яка рідина змиває фарбу з авто.

Коли на поверхню металу нанесено більше 3-5 шарів фарби, наносити ще один шар покриття безглуздо, воно почне отщелкивали. Зняти фарбу можна як професійним інструментом, так і підручним. Вибирати, звичайно, вам, але все ж зверніть увагу на те, що деякі способи зняття покриття вимагають фізичних затрат.
Вам знадобиться
  • - рідина для зняття фарби;
  • - наждачний шкурка;
  • - шпатель;
  • - мінеральний гас;
  • - шліфувальна машинка;
  • - термопістолет.
Інструкція
1
Найпростіше зняти покриття з металу за допомогою спеціальної рідини. Якщо у вас немає часу займатися зняттям фарби, то це буде оптимальний варіант саме для вас. Купіть в будівельному магазині необхідний засіб, воно може бути як рідким, так і у вигляді сухого порошку, який розлучається водою. Щоб полегшити пошук, зверніться до продавця і запитайте рідина для зняття фарби. Так як виробників даного засобу багато, назви різні і шукати по ним абсолютно безглуздо. Продавець розповість докладну інформацію про всі засобах, які є в наявності в даному магазині. Спосіб застосування прочитайте в інструкції. Не забудьте купити мінеральний гас, адже саме їм потрібно змивати фарбу і нанесене засіб.
2
Якщо "заповітна" рідина не попалася вам в магазині, спробуйте зняти фарбу шпателем. Але будьте обережні, ви можете пошкодити поверхню металу , і фарба ляже нерівно. Знімайте тільки поверхневий шар, а потім обробіть поверхню наждачним шкіркою.
3
Шліфувальна машинка також здатна зняти фарбу. Поставте на неї насадку з середнім напиленням, включите прилад на малу потужність і приступайте до процедури. За допомогою приладу ви видалите фарбу буквально за кілька хвилин. Не забувайте міняти насадку у міру забивання в неї фарби, інакше вона перестане ошліфовивать поверхню.
4
Скористайтеся термопистолетом. Якщо у вас немає даного інструменту, попитайте його у знайомих або купите в магазині. Термопістолет можна взяти і на прокат, для цього подивіться оголошення в газеті. Увімкніть прилад і піднесіть його до металу. Фарба почне отщелкивали, а вам залишиться тільки зняти її шпателем або залізною щіткою. Робіть все гранично акуратно, адже залізо нагрівається, а ви можете про нього ненавмисно обпектися.