Як знайти людину в інеті.

Як часто так буває: спілкувалися з кимось багато років або ж навпаки тільки познайомилися і раз відбувається така подія, після якого волею долі ви змушені розлучитися з близькою людиною. І не завжди є можливість наостанок дізнатися поштову адресу та телефон. Якщо не наводити паніку і гарненько задуматися, то знайти людини можна і в Інтернеті. Адже, на щастя, ми живемо не в кам'яному столітті, а в інформаційному.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, доступ в мережу Інтернет
Інструкція
1
Щоб люди не губилися в цьому величезному світі сьогодні створено безліч сайтів. Найпоширеніші з них www.vkontakte.ru, www.odoklassniki.ru, www.facebook.ru, і так звані «Мій світ» і «Моє коло» на www.mail.ru і прізвище людини , якого хочете відшукати. Потім на екрані буде виведено вікно з результатами запиту.
2
Сторінок, звичайно, може бути багато. Адже тезок у світі предостатньо. Тому або доведеться бродити по всіх посиланнях поки не розшукає з них потрібну, або звузити параметри пошуку, якщо ви звичайно володієте такою інформацією про людину. Для цього у відповідні розділи вводиться інформація про передбачуване користувача. Це може бути домашня адреса або ж адресу роботи, назви місць в яких ваш знайомий любив відпочивати або займався спортом, номер школи або найменування вищого навчального закладу, який ви, можливо, закінчили разом.
3
Загалом, підійде будь-яка інформація. У даних мережах можна знайти людини навіть через його колишніх подружок або друзів. Для цього потрібно через «Пошук» відшукати їх і подивитися в розділі «Друзі». Може бути, і пощастить.
4
Повезти може і в пошуку через сервіс ICQ. Реєструйтеся і дерзайте. Вводите також всю інформацію про людину в пошук і аналізуйте результати. Мені особисто такий спосіб неодноразово допомагав.
5
Якщо не вийшло і тут, не зневіряйтеся. Відкривайте будь-яку пошукову систему, а краще все по черзі і пишіть все ті ж дані про шуканому одному. Посилань може бути кілька тисяч і навіть мільйонів. Тому чим точніше і вже інформація, тим більше шансів, що ваші спроби увінчаються успіхом.
6
Також можна спробувати пошукати і через сайт програми «Жди меня» - http://poisk.vid.ru, там працюють професіонали і вони можуть допомогти і підказати, як краще пошукати людини . Там же можна повірити, не шукають чи вас. Адже, можливо, поки ви розшукуєте друга або першу любов, він теж не сидить, склавши руки. У будь-якому випадку намагайтеся наблизитися до мети різними способами і не недооцінюйте можливості всесвітньої павутини.