Як зменшити вологість повітря.

Відносна вологість повітря - це важливий екологічний показник середовища проживання людини. При занадто низькою або занадто високої вологості спостерігається швидка стомлюваність, погіршення сприйняття і пам'яті людини. Також підтримання оптимальної вологості часто буває важливо в будівництві та ремонті приміщень, для витримування необхідних умов при обробки деяких матеріалів, а також при зберіганні різних продуктів на складах. У нашому регіоні це доречно майже в будь-який час року. Повітря в наших приміщеннях часто буває вологим від дощів і талого снігу. Підвищена вологість може призвести і до дуже серйозних наслідків, появі цвілі, корозії металевих елементів і сильно зменшити термін служби цілої будівлі. Зайву вологість можна прибрати різними способами. Давайте розглянемо деякі з них.
Інструкція
1
Найбільш комфортний рівень вологості в квартирі складає приблизно 40-60%., Виміряти його можна за допомогою звичайних побутових гігрометрів, часто суміщених з термометрами. Якщо вологість в приміщенні підвищена, в зимовий час допоможе звичайне провітрювання. Справа в тому що повітря на вулиці при низьких температурах дуже сухою і змішуючись з квартирним зменшить вологість в приміщенні. Також зайву вологу допоможуть прибрати кімнатні рослини, свічки і різні побутові прилади, особливо сушать повітря обігрівачі, а як же кухонні витяжки, фени та інше. Також для зменшення вологості в будь-який час року варто перевірити справність вентиляції.
2
Для регулювання вологості повітря в квартирі та офісі, а також в складських приміщеннях і торгових площах, ідеально підійдуть кондиціонери. В їх основні завдання входять охолодження, нагрівання і осушення повітря, часто в комплекті ви отримаєте ще очищення і озонування кімнати. Провідними фірмами на російському ринку є DAIKIN, MITSUBISHI, ELECTRIC, TOSHIBA, LG, NEOKLIMA, PANASONIC. Купити їх можна в звичайному магазині побутової техніки. Ціна цих приладів коливається залежно від потужності.
3
Також для осушення повітря існують спеціальні прилади - осушувачі повітря. Наприклад, фірм Kroll, DANVEX, MITSUBISHI ELECTRIC, EURONORD, MASTER та інші. Вони ефективні на великих складах, в теплицях, льохах, в різних виробничих цехах, в приміщеннях, де йде ремонт, а також застосовуються для просушування приміщень, які зазнали затоплення. Продаються як побутові осушувачі (їх ефективність від 16 літрів на добу), так і промислові й осушувачі для басейнів (вони здатні прогнати через себе до 520літров на добу). Ціна даних приладів може коливатися від декількох тисяч до декількох сотень тисяч рублів. Але застосування їх часто буває економічно виправдано, оскільки дозволяє зменшити матеріальні втрати при аваріях, витоку води, зберегти в цілості обладнання і матеріалів на виробництві а, також продовжити термін служби самого зданія.Желаем приємного і здорового клімату вашому дому.