Як змінити пароль в скайп.

Якщо ви хочете зробити свій пароль в Скайпі більш захищеним або просто забули його, то всього пара кроків - і ви зміните свій password і продовжите залишатися на зв'язку з усім світом.
Інструкція
1
Найпростіший варіант, якщо ви пам'ятаєте свій логін і поточний пароль. В цьому випадку вам потрібно увійти в Скайп.Еслі ви увійшли в Скайп через встановлену на комп'ютері програму, виберіть у меню "Skype" команду "Змінити пароль". У вікні, від вас буде потрібно ввести поточний пароль і новий пароль.Еслі ви увійшли в Скайп через офіційний сайт програми, натисніть на посилання "Змінити пароль" на вашій персональній сторінці. Це посилання розташовується поруч з текстом "Ваш пароль". При натисканні на це посилання вам також буде запропоновано ввести поточний і новий паролі.
2
Ситуація інша - ви пам'ятаєте свій логін, пам'ятайте адресу електронної пошти, на яку був зареєстрований ваш логін, але не пам'ятаєте пароль. Введіть логін і натисніть на посилання "Забули пароль?", Розташованої поруч з полем для введення пароля. Вам буде запропоновано ввести адресу електронної пошти, після чого на вказану адресу прийде лист з тимчасовим кодом і можливістю миттєво відновити пароль. Зверніть увагу, що скористатися тимчасовим кодом потрібно протягом 6 годин. По закінченні 6:00 код стане недійсним.
3
Якщо ви пам'ятаєте свій логін, але не пам'ятаєте ні пароль, ні адреса електронної пошти (або ви більше не користуєтеся цим адресою), в цьому випадку вам потрібно пройти по посиланню "Не можете згадати електронну пошту?". Введіть такі дані: ваш логін, розрахункові дані по якійсь із транзакцій в Скайпі за останні 6 місяців (ім'я та прізвище користувача, країна і номер замовлення або дані кредитної картки, яка використовувалася для оплати). Цей варіант спрацює, якщо ви поповнювали свій баланс протягом 6 місяців.
4
Якщо ж ви не можете згадати логін, то спробуйте звернутися до своїх знайомих, у яких ви додані в контакти Скайпу. А якщо ви пам'ятаєте свою адресу електронної пошти, на яку зареєстрований логін, то пройдіть по посиланню "Який у мене логін Skype?". Після цього переходите до кроку 1-3 в залежності від ситуації.
Корисна порада
Підтримуйте інформаційну безпеку. Нікому не давайте свій пароль ні через Скайп, ні електронною поштою, ні особисто.