Як розвинути просторове мислення.

Просторове мислення необхідно кожній людині: адже ми живемо в тривимірному вимірюванні. І воно дозволяє гарного орієнтуватися на місцевості, запам'ятовувати маршрут прямування, представляти форму предметів. Як досягти успіху в розвитку просторового мислення?
Інструкція
1
З самого початку свого розвитку людина вчиться оперувати у свідомості об'єктами матеріального світу. Дитина забирається в коробки і шафи, грає з калюжками води на вулиці, купає іграшки у ванні. Так людський мозок знайомиться з поняттями ширини, довжини і висоти. Надалі розвивати просторове мислення допомагають такі предмети в школі, як геометрія, креслення, конструювання. Уміння образно уявити обсяг предметів, форму, розмір необхідно для нормального функціонування мозку.
2
Щоб додати в життя творчості, розвивайте уяву. Спробуйте подумки уявити геометричні фігури: куб, тетраедр, конус. У думці повращайте їх в різні боки, уявіть, як виглядають предмети з різних сторін. Спробуйте образно відкусити від фігур невеликий шматочок. Що зміниться? Уявіть, що людина, що сидить поруч, різко збільшився в розмірах. Ви можете побачити клітини його тіла і те, з чого вони складаються. Вам дозволено подорожувати по людині, заглядати в усі потаємні куточки його тіла, проникати в ніздрі. Уявіть собі те, що зможете там увідеть.Ізобретатель або людина творчого розуму можуть створювати в уяві нові просторові образи, що раніше не існували. Це не тільки робота фантазії, а й уміння компонувати і поєднувати різні форми і фігури.
3
Для того щоб краще орієнтуватися в просторі і розвинути пам'ять, прийшовши додому після прогулянки, замалюйте на папері маршрут прямування. Відтворіть в пам'яті всіх гостей, що сидять за столом на останньому торжестві. У що вони були одягнені? Які зачіски були у жінок? Скільки подробиць ви зможете пригадати?
4
Просторове мислення допомагає нам представляти і програвати в розумі правильне рішення об'ємної задачі. Ви можете подумки розставляти меблі в квартирі, перефарбовувати предмети в різні кольори і шукати найбільш підходящий варіант для обстановки кімнати або спальні. Огляньте кімнату, в якій перебуваєте. А тепер вийдіть з неї і замалюйте планування і розташування предметів інтер'єру. Що вдалося запам'ятати? Яка кількість предметів ви можете утримувати в пам'яті? Згадайте кольору, форми і деталі.