Як зберігати ківі.

Ківі - смішний волохатий фрукт родом з Азії. Завдяки своїм походженням і формою плодів його ще називають "китайським агрусом". Крім оригінального смаку і кольору м'якоті його основним достоїнством є рекордне вміст вітаміну С.
Вам знадобиться
  • - плоди ківі;
  • - холодильник;
  • - чистий паперовий пакет або харчовий пергамент;
  • - банан.
Інструкція
1
Зберігати можна тільки свіжі, незіпсовані плоди. Якщо якийсь екземпляр викликає у вас недовіру (плями, вм'ятини і т.п.), покладіть його отдельно.Спелий плід ківі має рівномірне забарвлення, при легкому натисканні пальцем повинна залишатися невелика вм'ятина. Шкурка не повинна виглядати зморщеною.
2
Стиглі плоди ківі можна зберігати протягом 3-5 днів при кімнатній температурі, але як будь-які інші фрукти їх потрібно берегти від прямих променів сонця. Приберіть їх в затінене, прохолодне місце.
3
Якщо ви плануєте зберігати фрукти довше тижня, приберіть їх в холодильник. Візьміть чистий паперовий пакет і обережно складіть у нього ківі, зверху краще покласти більше стиглі, м'які плоди. Нещільно загорніть пакет і помістіть в ящик для фруктов.Обязательно раз в день проводите огляд - якщо якийсь плід почав псуватися, пом'явся або тріснув, відразу ж приберіть його з пакета з фруктами.
4
Якщо під рукою не виявилося паперового пакета - його цілком можна замінити харчової папером (наприклад, пергаментом для випічки). Чи не завертайте кульок занадто щільно, інакше ківі можуть помяться.Также для зберігання можна використовувати перфорований целофановий пакет.
5
Ківі - екзотичний для Росії фрукт, підлягає тривалому транспортуванні. Щоб під час шляху фрукти не зіпсувалися, зазвичай їх збирають трошки недозрілими. За час перевезення вони, в більшості випадків, дозревают.Но якщо вам "пощастило" і ви купили недозрілі ківі, покладіть в пакет, де вони будуть зберігатися банан або яблуко. Так ківі швидко дійдуть до потрібної кондиції.
Зверніть увагу
Ківі не рекомендується давати дітям до п'яти років, тому воно досить сильно дратує слізістие.С великою обережністю повинні ставитися до цього продукту люди, схильні до алергічних реакцій.