Як налаштувати себе на одужання. Як правильно налаштуватися на одужання.

Кожна людина налаштовується на одужання суто індивідуально. І все ж, на думку психологів, існує безліч способів, з яких можна виділити головний принцип - це бажання зцілитися. Внутрішнє самонавіювання і правильний емоційний настрій грають дуже важливу роль в процесі самопідготовки людини до одужання.
Інструкція
1
Одним з прекрасних методів налаштування внутрішнього душевного стану і підняття настрою є ароматерапія. Наприклад, жасмин або ладан просвітлюють розум і сприяють тому, що у людини виникають позитивні емоції. Серед психологів давно відомо, що правильний душевний настрій людини відмінно допомагає впоратися навіть з найважчими недугами. Використовуйте також у своєму повсякденному раціоні трав'яні чаї, які сприяють підняттю життєвого тонусу в перебігу дня, а на ніч, навпаки, заспокоюють нервову систему.
2
Дуже допомагає себе налаштувати на одужання і кольоротерапія. Спробуйте малювати яскравими, соковитими, флуоресцентними фарбами, включивши при цьому приємну класичну музику. Ось побачите, як через деякий час у вас підніметься настрій, що незмінно сприятиме швидкому одужанню. Справа в тому, що людина на 90% складається з води, яка приймає і вбирає в себе зовнішню інформацію. Від того, якою буде ця інформація, залежить наш емоційний настрій. Відчуваючи позитивні емоції, людина може навіть мимоволі регулювати свій артеріальний тиск!
3
Чудовий настрій на одужання може принести природа. Намагайтеся частіше бувати на свіжому повітрі. Пам'ятайте таку чудову приказку: "Сонце, повітря і вода - наші кращі друзі"? Особливо добре і корисно купатися в святих джерелах. Незважаючи на те, що вони найчастіше холодні, ви ніколи не захворієте, а настрій і "бойовий" дух такі джерела піднімають капітально.
4
У будь-яких неприємних життєвих ситуаціях завжди намагайтеся знаходити свої плюси. Мислите позитивно. Якщо з вами сталося щось погане, значить, це "погане" повинно вас чомусь навчити. Якщо ви обпеклися одного разу, то наступного разу вам навряд чи захочеться знову випробувати подібне. І це добре! Щоб правильно налаштувати себе на одужання , здійснюйте хороші вчинки. Пам'ятайте, що позитивні емоції завжди притягують до себе подібні. Такий закон природи.