Як отримати атестат на WebMoney.

Підвищення статусу користувача і відкриття додаткових функцій в системі відбувається при отриманні так званих атестатів . Крім того, чим вище атестат - тим більше до вас довіри, так як ви надаєте системі свої паспортні дані і стаєте повноправним користувачем WebMoney.
Інструкція
1
Найперший атестат в системі WebMoney - атестат псевдоніма. Він видається автоматично при створенні гаманця, після заповнення всіх необхідних реєстраційних даних - ПІБ, адресу, e-mail, телефон. Таким чином, всі учасники системи автоматично атестовані, але за правдивість даних поручитися не можна - вся інформація вводиться користувачем і не перевіряється. Атестат псевдоніма видається безкоштовно.
2
Наступний щабель - формальний атестат. Крім інформації, зазначеної при реєстрації, користувач заповнює ще й свої паспортні дані (номер паспорта, ким виданий, дата народження і т.д.) на сайті WebMoney Passport. Такий атестат теж викликає мало довіри, тому що інформація не перевіряється і користувач може навмисно невірно заповнити форму паспортних даних. Сам по собі даний атестат потрібен для того, щоб авторизувати користувача для здійснення фінансових операцій - введення і виведення грошей, а так само обміну. Вказавши вірні паспортні дані, користувач зможе користуватися послугами гарантів і пунктів видачі готівки, у той час як без формального атестата йому буде доступно тільки поповнення гаманця через картки та оплата послуг. Формальний атестат видається безкоштовно.
3
Наступним кроком є початковий атестат. На відміну від попередніх варіантів, ваша особиста інформація перевіряється. Отримати його можна двома способами: особисто зустрітися з авторизованим «персоналізаторов» або завантажити на сайт скан свого паспорта. У першому випадку вам потрібно внести оплату (1 $) і вибрати зручного вам персоналізаторов зі списку. З ним вам доведеться зустрітися особисто і пред'явити свій паспорт. Якщо у вашому районі немає персоналізаторов або у вас немає часу на особисту зустріч, то ви можете скористатися другим варіантом. Для цього вам треба зайти в розділ грошових переказів WebMoney і там вибрати одну з трьох систем грошових переказів: Юністрім, Contact та Анелік. Потім завантажте скан вашого паспорта, потім прийміть угоду про отримання початкового атестата.
4
Якщо ви займаєтеся бізнесом, пов'язаним з використанням WebMoney - отримуєте оплату за товари/послуги і т.д., то вам просто необхідний персональний атестат. Вона дає доступ практично до всіх функцій системи, а також спрощує процедуру відновлення WMID у випадку втрати і захищає від необгрунтованих претензій і блокувань. Для отримання персонального атестата вам потрібно приїхати в офіс реєстратора для особистої бесіди. Вам будуть задавати різні питання, наприклад про те, як ви виводили гроші, з яким банком працювали і т.д. Потім ваші документи відсканують, а ви оплатите вартість послуги - в середньому 10-15 $ (залежить від обраного вами реєстратора). Через пару днів вам буде привласнений персональний атестат. У тому випадку, якщо у вашому районі немає офісу реєстратора, то ви можете надіслати рекомендованим листом нотаріально завірені копії документів.
Зверніть увагу
За відсутності персонального атестата та виявленні великих сум, що проходять через ваш гаманець, його можуть заблокувати до з'ясування обставин.
Корисна порада
При отриманні початкового атестата ви зможете підключити до свого гаманця систему «Альфа клік», що дозволить вам переказувати гроші на картку, не виходячи з дому.
Система розрахунків Webmoney користується величезною популярністю в наші дні, і багато користувачів мережі інтернет вже встигли обзавестися віртуальним гаманцем. Для того, щоб мати можливість здійснювати прийом коштів в автоматичному режимі в системі Webmoney, необхідно отримати атестат Webmoney (так званий атестат продавця). Атестат продавця дозволяє користуватися спеціалізованими інтерфейсами, завдяки яким ви зможете приймати кошти автоматично.

В принципі, отримати такий атестат нескладно - він присвоюється учасникам системи Webmoney Transfer, абсолютно безкоштовно - після виконання кількох простих умов. Основною умовою є попереднє отримання персонального атестата - він видається одним з Реєстраторів. Вартість персонального атестата, на підставі якого можна отримати атестат продавця, становить від 5 WMZ. Після отримання такого атестата учасник має право брати участь у роботі кредитної біржі, створювати бюджетні автомати, брати участь в різних партнерських програмах, створювати торгові майданчики і т.д. Якщо ви стали володарем персонального атестата, для того, щоб отримати атестат продавця, слід зареєструвати сайт для прийому Webmoney в спеціалізованому каталозі MegaStock. Як виглядає алгоритм отримання атестата продавця на практиці?

  1. Спочатку вам необхідно отримати атестат Webmoney (персональний).
  2. Другим кроком стає оформлення заявки на реєстрацію вашого сайту в каталозі. Для цього слід відвідати сторінку www.megastock.ru і зайти в розділ «додати ресурс». Орієнтуватися на сайті досить просто навіть без наявності відповідного досвіду (завдяки докладним вказівкам та інструкціям). Слідкуйте за тим, щоб на момент здійснення реєстрації URL реєстрованого сайту був вказаний в персональних даних вашого атестата (і перевірений).
  3. Тепер залишається тільки дочекатися обробки модератором вашої заявки. Як тільки сайт буде додано в каталог, вам видадуть атестат. Ви отримаєте звістку про результати обробки практично відразу - на вашу електронну пошту прийде повідомлення.