Як промити радіатор обігрівача. очистка радіатора опалювача автомобіля.

Занадто забруднене радіатор опалення не може забезпечити салон машини теплом. В результаті чого водій і пасажири відчувають дискомфорт, особливо при далеких поїздках. Щоб очистити радіатор , достатньо лише промити його.
Вам знадобиться
  • - синтетична щітка;
  • - рідина для промивки радіатора.
Інструкція
1
Проведіть профілактичну перевірку радіатор а ще в теплу пору року, ближче до осені. Заздалегідь купите спеціальну рідину для промивки в автомобільному магазині. Не забудьте придбати і м'яку синтетичну щітку, саме їй і потрібно очищати радіатор зовні.
2
Сухий щіткою почистіть поверхню радіатор а. Це можна зробити, не отсоединяя його від машини. Якщо ви знаєте не лише як від'єднати радіатор , але і як назад його поставити, то для зручності можете вилучити його з капота.
3
Після ретельного очищення поверхні радіатор а, приступайте до внутрішньої промиванні. Спочатку злийте всю рідину, поки вона не перестане литися зі шланга. Потім залийте придбану рідина для промивки систем охолодження в отвір радіатор а, прикрийте кришкою і нехай вона постоїть хвилин 30-40. Після цього злийте її і промийте ємність під чистою проточною водою.
4
Якщо ви не знімали радіатор , то заливайте рідину через розширювальний бак, який розташовується під капотом. Але промивати вам доведеться за допомогою відра або шланга. Заливайте воду доти, поки з радіатор а не піде чиста рідина без рожевого відтінку.
5
Можете спробувати промити радіатор Керхер або іншим приладом високого тиску, який використовується для миття автомобіля. Але будьте обережні, не включайте занадто високий тиск. Автоматичної мийкою можна промивати не тільки всередині радіатор а, а й зовні.
6
Залийте охолоджувальну рідину, але це робіть тільки тоді, коли вся вода, якої промивали, стече. Заведіть машину, трохи погазуйте і можете приступати до експлуатації авто.
Корисна порада
Не використовуйте каустичну соду для промивання системи опалення. В цьому випадку краще скористайтеся рідиною для очищення зливних труб. Але все ж рекомендується використовувати спеціальну очисну рідину, яка продається саме для цієї мети.