Як вибрати ресторан на весілля.

Який би сценарій торжества ви не вибрали, ключова роль у ньому відводиться ресторану . І в бюджеті весілля витрати на банкет є найбільшою статтею. Тому до вибору закладу для свята потрібно підійти з усією серйозністю.
Інструкція
1
Вибір ресторану починається після того, як ви визначитеся зі списком гостей. Точний перелік запрошених ще зміниться, але на даному етапі важливо визначитися з порядком: 30, 50, 100 чоловік ... Виходячи з цього вибирайте зали з підходящої вместительностью.Администрацию ресторану в принципі не цікавить кількість ваших гостей, банкетні ціни з розрахунку на людину є орієнтовними. З вас попросять якусь певну суму за закриття залу (або всього закладу) під ваш захід. Тому знімати зал на 200 персон під весілля з 30 запрошеними економічно не вигідно.
2
Другий пункт, що цікавить молодят при виборі ресторану, - розташування. Граючи весілля у великому місті, бажано зібрати всі крапки проведення свята недалеко один від одного, щоб не простояти весь урочистий день в пробках. Вибравши кілька закладів, відвідайте їх. Бажано не просто поговорити з менеджером, відповідальним за проведення заходів, а й спробувати ресторанну кухню. Пам'ятайте: такий же рівень якості харчування та обслуговування очікує вас і ваших гостей в день весілля.
3
При виборі залу оціните такі додаткові переваги, як наявність зручного під'їзду і паркування, в самому ресторані або поблизу від нього готелю, де ви зможете провести першу ніч в статусі законного подружжя. Насчет звукотехніки можна не хвилюватися - ді-джеї предпочетают приїжджати зі своїм обладнанням. Якщо ви плануєте провести церемонію виїзної реєстрації, бажано вибрати ресторан з власною територією (великий террассой або двором). Тоді вдасться без величезних витрат втілити мрію про весілля, як в західному фільмі.
Зверніть увагу
При підписанні договору на оренду ресторану уважно читайте всі пункти: що, по чому і в якій кількості вони зобов'язані надати. Особливо обмовляється порядок розірвання договору з вашої ініціативи. Дізнайтеся, скільки ви втратите, якщо передумаєте грати весілля в цьому ресторані.
Корисна порада
Варто познайомитися не тільки з менеджером, але і з шеф-кухарем. Адже саме він відповідає за якість їжі.