Як отримати або здати на права. водійські права за 3 тижні.

Заповітна мрія кожного 3-го жителя Росії - автомобіль. І ось накопичили достатньо коштів на його покупку, і настав той момент, коли можна сідати за кермо і мчати, куди очі дивляться. Але не забудьте перед цим отримати водійські права .
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - медкнижку;
  • - гроші для навчання в автошколі;
  • - гроші для оплати іспиту.
Інструкція
1
Виберіть автошколу (за ціною, автопарку, дальності відстані і пр.) І запишіться в неї. Навчання обійдеться вам в 25-35 тис. Рублів + можливі якісь додаткові витрати в процесі навчання. Не спокушайтеся на найнижчу ціну, як правило, в таких автошколах насправді ви віддасте набагато більше. З вас зажадають додаткову плату за бензин, за використання навчального авто і т.п.
2
Відвідайте 24 теоретичних і 14 практичних заняття. Багато хто стверджує, що ці відвідини лише формальність, але не розслабляйтеся. Без теоретичних і практичних знань водіння ви не отримаєте права ні за які гроші!
3
Здайте іспит після закінчення автошколи, який складається з 3-х частин: теоретичний іспит, вправи і практика. Теоретична частина передбачає собою 20 запитань із 4 варіантами відповідей, після на вибір 3 з 5 вправ (змійка, естакада, розворот в три прийоми, паралельна парковка або гараж). І нарешті заключна практична частина - ви сідаєте в авто з інспектором ДАІ і виїжджайте на міські вулиці виконуючи всі його вимоги. Це найбільш складна частина іспиту. Ви можете помилитися лише 4 рази. Швидше за все, інспектор ДАІ вирішить перевірити вас і провокуватиме на порушення ПДР. Наприклад, попросить зупинитися на пішохідному переході або перевищити дозволену швидкість.
4
Прямуйте в автошколу, де ви будете сфотографовані на права . Це за умови, що ви успішно здали всі 3 іспити. Там же вам доведеться почекати близько півгодини і після цього ви отримали своє довгоочікуване водійське посвідчення!
Зверніть увагу
Багато хто говорить, що списують іспит. Ні в якому разі не намагайтеся повторити подібне. Це не школа - вас просто виженуть, і шанс знову здати на права з'явиться лише через 3 тижні. До того ж ви втратите свої гроші.
Корисна порада
Перед іспитом гарненько виспіться, поснідайте і прийдіть в автошколу раніше, щоб не метушиться і не нервувати.