Як очистити бензобак. Як почистити бензобак фіат типо.

В процесі експлуатації машини, в бензобаку скупчуються різного роду забруднення, це може бути і осад від неякісного бензину, іржа від металу, з якого виготовлений бак, та інші речовини. Промивати бензобак потрібно рідко, так як робити це постійно просто безглуздо, адже всі відкладення накопичуються мінімум за 1-3 роки.
Інструкція
1
Заженіть машину на оглядову яму або скористайтеся двома домкратами, щоб її підняти. Якщо ви використовуєте домкрати, підкладіть під кузов кілька цеглин або дерев'яних брусків (якщо машина злетить з домкратів, вас не придавить). Зніміть обшивку з бензобака, яка розташовується в багажнику, і відключіть датчик палива.
2
Спустіться в оглядову яму і зніміть захист фільтра і бензонасоса. Потім відключіть і ізолюйте провід бензонасоса. Заведіть автомобіль, трохи погазуйте і почекайте, коли машина затихне. Це необхідно робити, щоб знизити тиск.
3
Почистіть щіткою всі місця з'єднань, після чого протріть вологою губкою або ганчірочкою. Відкрутіть кріплення на паливному фільтрі і акуратно зніміть шланг, що йде від бензонасоса. Злийте весь бензин, для цього підставте глибокий таз або каністру. Дану процедуру краще робити, коли бензину в машині практично немає.
4
Підключіть знятий шланг і зафіксуйте його хомутом. Тепер відкрутите шланг в місці кріплення до бензобаку і обмотайте кінець плівкою. Зніміть труби, які підходять до бака з лівого боку. Заглушите всі отвори в з'єднаннях.
5
Обережно видавіть кільце ущільнювача, яке розташовується на горловині бензобака. Відкрутіть чотири гайки в багажнику автомобіля, саме за допомогою їх кріпиться бак. Злегка дерните бензобак і витягніть його назовні. Від'єднайте датчик і дістаньте фільтр.
6
Залийте близько трьох літрів бензину в бак, бажано того, на якому їздить автомобіль. Добре потрясіть і вилийте бензин через горловину. Промивайте до тих пір, поки виливали після струсу бензин не буде світлим (без будь-якого відтінку). Збірку проводите в зворотному порядку.
7
Якщо ви сумніваєтеся, що зможете провести дану процедуру, краще зверніться в сервіс, де вам промиють бензобак.