Як відключити жорсткий диск.

Іноді користувачеві може знадобитися вимкнути з системи один або кілька жорстких дисків. Зробити це можна кількома способами, кожний з яких цілком під силу навіть початківцям.
Інструкція
1
Можна відключити жорсткий диск засобами BIOS, для чого в його налаштуваннях, навпроти найменування диска, треба виставити значення "Disabled" або "None" (залежно від версії BIOS). Зверніть увагу, що сучасні версії Windows все одно в більшості випадків зможуть побачити відключений таким чином диск.
2
Ви також можете відключити жорсткий диск з Диспетчера пристроїв, перейшовши до нього з Панелі управління, а потім клікнувши правою клавішею миші на диску і вибравши "відключити".
3
Можна позбавити диск букви (він, таким чином, не буде відображатися в системі), перейшовши у вікно "Управління дисками" через Панель управління, потім "Адміністрування", потім "Управління комп'ютером". Клікніть правою кнопкою миші на диску і відмініть призначення йому букви.
Зверніть увагу
Відключення жорстких дисків може серйозно вплинути на роботу системи загалом навіть у тому випадку, якщо відключається диск не є системним.