Як робити масаж плечей.

Масаж є одним з найстаріших видів лікування. За допомогою масажу можна позбутися від м'язових спазмів, посилити циркуляцію крові. Серед усіх видів масаж плечей надзвичайно важливий, оскільки ця область тісно пов'язана з кровопостачанням руки. Тому необхідно знати, як правильно робити масаж плечей.
Інструкція
1
Свідчень до проведення саме цього виду масажу існує багато. Це і м'язова втома після фізичних навантажень, посттравматичний стан м'язів і кісток, а також тривала робота за комп'ютером, яка стала повсякденністю для більшості офісних працівників. При такому навантаженні масаж плечей стає просто необхідністю.
2
Масаж ви зможете зробити своєму напарнику в кінці робочого дня. Його можна виконати і через одяг, посадивши партнера на стілець. При цьому, якщо ви будете стояти обличчям до массируемому, то найбільш зручним варіантом буде, якщо він заведе руку за спину. Якщо ж ви стоїте за спиною пацієнта, то буде краще, якщо массируемий поставить свій руку на інше плечей о. Таке положення буде особливо зручно для масажиста. Ну а якщо ви збираєтеся масажувати суглоб плечей а в нижній частині, то напарник може покласти свою руку на ваше плечей о. Всі рухи необхідно повторити по 5-6 раз.
3
Перед проведенням масажу м'язи плечей масажованого повинні бути гранично розслаблені. Можна попередньо зробити розминку всієї руки. Також слід розтерти весь плечей євою пояс.
4
Руху при масажі необхідно виробляти по струму лімфи. Це значить, що всі рухи ви повинні направляти до області згину ліктя і пахвовій западині. По задній поверхні плечей а виконайте погладжування. Закінчити масаж вам необхідно в районі пахвового лімфатичного вузла.
5
Далі необхідно розтерти всю область плечей а спочатку прямолінійними рухами. Потім розтирання виконуйте спіралевидним і пересекающимся способами.
6
Закінчити масаж ви можете разминанием м'язів. Ці рухи ви можете справити методом розтягування, щипків і натискань, а також вібрацій. При цьому пам'ятайте, що при масажі суглоба плечей а краще обмежитися тільки погладжують і вібруючими рухами.