Як качати всі м'язи тіла. качаємо м'язи всього тіла.

Якщо ви плануєте тренувати м'язи всього тіла, не забувайте звертати увагу, крім фізичних навантажень, і на харчування. Воно має бути збалансованим і містити високу кількість білків. Але складати слід не тільки дієту, але і розклад занять.
Інструкція
1
Як тільки ви виберете для себе зручні дні, починайте тренування. Що стосується безпосередньо вправ, то для м'язів всього тіла можна порекомендувати так звані загальні вправи, які можна виконувати як в тренажерному залі, так і в домашніх умовах.
2
Для того щоб накачати м'язи спини і плечей, можете підтягуватися на турніку. Спочатку виконайте широкий хват і підтягніться до рівня перекладини так, щоб підборіддя опинився вище нього. Опускатися вниз необхідно не поспішаючи, інакше ви можете потягнути м'язи або зв'язки. До речі, руки повністю не випрямляйте і не робіть перепочинку, а відразу ж піднімайтеся вгору. Тим, хто хоче почати відразу ж займатися з обтяженнями, робити цього не варто. Крім того, необхідно відзначити, що вага потрібно додавати поступово, не звалюючи на свій організм непосильних фізичних навантажень.
3
Накачати грудні м'язи можна за допомогою віджимань. На перших парах за один підхід виконуйте не більше шести-восьми повторень, а от з часом можете збільшувати їх до п'ятнадцяти-двадцяти. Не забувайте, що для підвищення ефективності занять ви повинні зробити більше число віджимань і менша кількість виконуваних підходів. Таким чином, за один сет постарайтеся викласти максимально можливі сили.
4
Для тренування м'язів ніг якнайкраще підійдуть присідання. В день варто починати з 10-ти або 15-ти повторень. Але майте на увазі, що оптимальним і дає результати вважається кількість присідань, не менше 100. При виконанні вправи слід дотримуватися кількох простих приписів: спину тримайте прямо, стопи не відривайте від підлоги, а стегна утримуйте паралельно підлозі. Тільки так ви зможете пропрацювати якомога більше число м'язів на ногах.
5
Качайте і м'язи рук: сядьте, корпус утримуйте рівно, спину не згинайте. В руки візьміть гантелі і починайте піднімати їх, згинаючи руки в ліктях до межі. Тепер гантелі опустіть, кисті рук випрямити. Повторювати вправу необхідно 8-10 разів.
Корисна порада
Перед початком тренування обов'язково виконайте розминку.