Як зробити навігатор. Як зробити планшетний комп'ютер.

Область застосування компактних комп'ютерів (ноутбуків, нетбуків, планшетников) дуже широка. Єдиний пристрій може використовуватися для роботи, для розваг, для прослуховування музики та перегляду фільмів. За допомогою GPS-приймача з ноутбука або планшетного комп'ютера можна зробити навігаційну систему.
Вам знадобиться
  • Планшетний комп'ютер або ноутбук, GPS-приймач, програмне забезпечення та тримач для установки пристрою в автомобілі.
Інструкція
1
Підключіть GPS-приймач через порт USB або по інтерфейсу Bluetooth. Підключення по USB зручніше: немає необхідності вирішувати питання харчування приймача. GPS-приймач c підключенням по USB може має вигляд антени або проводу або бути схожим на флеш-карту. Останній варіант компактний, але при виникненні проблем з якістю прийому сигналу самостійно зробити нічого не вийде. З іншого боку, сучасні GPS-приймачі дуже чутливі і майже не втрачають сигнал. Тоді як антену можна встановити на приладову панель або вивести назовні. Підключення по Bluetooth зручно, якщо крім ноутбука (планшетного комп'ютера) є необхідність підключати кишеньковий комп'ютер або смартофон.
2
Виберіть і встановіть на майбутній навігатор підходящу навігаційну програму. Вибір таких програм неймовірно широкий. Всі вони відрізняються функціональними можливостями і картами. Одні програми більш підходять для подорожей по бездоріжжю і дозволяють застосовувати відскановані топографічні карти, що відрізняються від електронних якістю і докладністю. Інші програми працюють з електронними картами і більше підходять для їзди по місту і дорогах. Є моделі, що надають інформацію про пробки і прокладають маршрути з урахуванням цієї інформації.
3
Виберіть і встановіть на майбутній навігатор підходящу навігаційну програму. Вибір таких програм неймовірно широкий. Всі вони відрізняються функціональними можливостями і картами. Одні програми більш підходять для подорожей по бездоріжжю і дозволяють застосовувати відскановані топографічні карти, що відрізняються від електронних якістю і докладністю. Інші програми працюють з електронними картами і більше підходять для їзди по місту і дорогах. Є моделі, що представляють інформацію про пробки і прокладають маршрути з урахуванням цієї інформації.
4
Використання ноутбука або планшетника в якості навігатор а відрізняється універсальністю, наявністю великого дисплея, можливістю використовувати різні навігаційні програми. І за вартістю ноутбук (планшетник) середнього класу з GPS-приймачем порівняємо зі штатним навігатор ом з великим екраном.