Як позбутися білих плям на шкірі.

Білі плями на шкірі або вітіліго важко піддаються лікуванню. Число хворих даним захворюванням постійно збільшується, через це вчені стали проявляти все більший інтерес до дослідження хвороби. Винаходяться нові види лікування вітіліго, тому шанси на одужання є у всіх.
Інструкція
1
Зверніться до лікарні, якщо ви виявили білі плями на шкірі . Це може бути не тільки вітіліго, але і звичайне грибкове ураження шкіри, а іноді лишай. Після обстеження у дерматолога і здачі всіх аналізів вам поставлять більш точний діагноз і призначать лікування. Якщо вітіліго у вас підтвердиться, то запасіться терпінням. На його лікування деколи йдуть роки, все залежить від вашого бажання одужати і від професіоналізму лікарів.
2
Зверніть увагу на процедуру ультрафіолетового опромінення, вона визнана найефективнішою у лікуванні вітиліго. Аналогічно діє і ПУВА-терапія, але вона стала застосовуватися все рідше. Та й існують протипоказання, так як використовуються спеціальні речовини і лазер. Також вам можуть запропонувати і узковолновое опромінення, яке цілком добре переноситься хворими. У кожному разі, спосіб лікування повинен підбирати лікар, а вам необхідно прислухатися до його думки. Не займайтеся ніяким лікуванням без призначення, вітіліго дуже серйозне захворювання і може прогресувати, внаслідок чого у вас покриються білими плямами великі ділянки шкіри.
3
Використовуйте і лікарські трави. Добре допомагає сік петрушки, протирайте їм шкіру кілька разів на добу. Спробуйте використовувати червону глину. Змішайте її з соком імбиру в рівних кількостях і наносите на уражені ділянки шкіри. Це два найшкідливіших способу позбавитися від білих плям . Народні методи лікування має порекомендувати лікар, адже все залежить від ступеня ураження шкіри та індивідуальних особливостей організму. Лікарські трави можуть принести не тільки користь, але і непоправної шкоди здоров'ю.
4
Поговоріть з лікарем про кардинальне способі лікування - відбілювання шкіри, якщо, звичайно, призначене лікування так і не принесло позитивного результату. У даної процедури є протипоказання і вирішуватися на її використання варто лише в крайніх випадках, коли лікування народними та медичними засобами виявилося бессільно.Еслі ви будете слухати поради лікаря і регулярно здійснювати потрібні процедури, а також застосовувати трави і наносити мазі, лікування пройде успішно і колір шкіри вирівняється. Будьте уважні, адже все у ваших руках.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YLSC69z1CSs