Як відремонтувати капот.

Капот - це одне з найуразливіших місць в автомобілі. Подряпини і бруд - звична справа. Але, найбільш часто на капоті утворюються вм'ятини. Причиною може бути як ваша неуважність, так і випадкові обставини - завалене яблуко, кому снігу і пр. Ви можете звернутися в СТО або позбавитися від вм'ятини самостійно.
Вам знадобиться
  • - кип'ятильник або електрочайник;
  • - будівельний фен;
  • - термо-захист для рук (рукавиці);
  • - тепле приміщення (гараж);
  • - викрутка;
  • - градусник.
Інструкція
1
Почніть ремонт капота з перевірки заходів безпеки. Переконайтеся, що ваші руки захищені, оскільки доведеться мати справу з будівельним феном і гарячою водою. Як тільки ви упевнилися, що повністю захищені, починайте ремонт!
2
Зніміть капот з корпусу автомобіля за допомогою викрутки. Тепер необхідно зрозуміти, з якого матеріалу він зроблений. Як правило, капоти виготовляються з металу, тому випрямити його без попередніх процедур неможливо. Що б вигнути вм'ятину без пошкоджень, необхідно попередньо нагріти капот.
3
Нагрейте капот будівельним феном. Потім нагрійте капот за допомогою води. Нагрійте воду до 40-50? С і залийте воду під вм'ятину. Так само полийте поверхню капота в радіусі 20-30 см від вм'ятини. Дайте воді три хвилини для прогрівання.
4
Повторюйте таку процедуру 5-6 разів, підвищуючи температуру води на 5? С. Це необхідно для того, щоб метал добре прогрівся. Тепер спробуйте натиснути на вм'ятину і постарайтеся акуратно видавити її. Якщо не виходить, то варто повторити полив водою, починаючи з температури в 40-50? С. Зазвичай двох циклів достатньо, якщо ні, повторюйте обливання 3-4 рази.
5
Тепер поставте капот так, щоб він у щось впирався, і натисніть на вм'ятину. Після того, як капот прийняв свою колишню форму, залиште його на пару днів в прохолодному сухому приміщенні. Після закінчення терміну можете знову встановлювати капот на автомобіль.
Зверніть увагу
Для витискування вм'ятини на капоті використовуйте лише зусилля своїх рук, не намагайтеся видавити її з допомогою палиці, молотка та інших інструментів.
Корисна порада
Капот досить важкий і якщо вм'ятина утворилася десь по центру (що трапляється найчастіше) тримати його на вазі, а ще при цьому поливати буде не просто. Тому щоб полегшити свою працю візьміть з собою напарника.