Як відновити інформацію з жорсткого диска.

Часто користувачі помилково видаляють потрібні дані, шкодуючи про це після часу. Будь-якому хотілося б мати під рукою засіб відновлення ненавмисно втрачених фотографій, документів або колекції музичних файлів. На щастя, такі кошти є.
Інструкція
1
Для початку перевірте ярлик на робочому столі під назвою "корзина", в операційних системах сімейства Windows видаляються файли поміщаються в першу чергу саме туди. Втім, якщо корзина вже була очищена (або налаштована таким чином, що видалені файли в неї не поміщаються), то доведеться шукати інші способи.
2
Якщо ви втратили графічні файли (наприклад - фотографії) то повернути їх вам допоможуть програми Magic Photo Recovery або Digital image recovery. З їх допомогою можна відновити фотографії не тільки з жорсткого диска, але і з карт пам'яті, внутрішньої пам'яті фотоапаратів і USB-флешок.
3
Якщо втрачено дані, не критичні для роботи комп'ютера і операційна система завантажується, спробуйте використовувати програми File Recovery, Undelete Plus або Restoration.
4
Якщо втрачені системні дані (або мало місце пошкодження жорсткого диска) і система не стартує, то вам доведеться тимчасово перенести жорсткий диск на інший комп'ютер, на якому, в свою чергу, запустити описані вище програми.
Зверніть увагу
Як тільки ви виявили факт втрати цінних файлів, негайно припиніть всяку роботу на комп'ютері і переходите до їх відновлення. В іншому випадку підвищується ризик перезапису області жорсткого диска, в якій зберігається віддалений файл, що призведе до його остаточної втрати.
Якщо ви випадково видалили потрібну вам інформацію з вінчестера комп'ютера, це ще не означає, що ви повністю її втратили. Будь-який файл, навіть після форматування жорсткого диска, можна вдало відновити. Особливо якщо після його видалення на жорсткий диск не записувати нова інформація. Але навіть у випадку якщо після видалення файлів і пройшов час, і на жорсткий диск були записані нові файли, шанси на вдале відновлення все одно залишаються. Для відновлення інформації вам потрібно спеціальна програма.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows;
  • - додаток Filerecovery;
  • - програма TuneUp Utilities.
Інструкція
1
Відновити втрачені дані вам допоможе додаток Filerecovery. Знайдіть цю програмку в інтернеті, скачайте і встановіть собі на комп'ютер. Після установки запустіть її. У лівій частині основного меню програми ви побачите всі розділи і всі жорсткі диски, які встановлені на комп'ютері. Відзначте той розділ жорсткого диска або безпосередньо жорсткий диск, з якого ви хочете відновити інформацію.
2
Після того як розділ вінчестера буде відзначений, зверху на панелі інструментів виберіть Quick scan. Стартує процес сканування розділу жорсткого диска. По його завершенню всі знайдені файли у вигляді списку будуть відображені у вікні програми. Виділіть файли за допомогою лівої кнопки мишки, і в будь-якій ділянці вікна, де відображені знайдені файли, натисніть праву кнопку мишки. З'явиться контекстне меню, в якому натисніть по команді Recover. Всі файли будуть відновлені.
3
Якщо вам потрібно, наприклад, відновлювати не велика кількість файлів, а всього один, то вам краще підійде такий спосіб. Скачайте з інтернету програму TuneUp Utilities. Існують її безкоштовні тривіальні версії. Встановіть та запустіть програму. В основному меню виберіть вкладку «Виправлення проблем», а потім - «Відновити видалені файли». Далі у вікні відзначте розділ диска, з якого будуть відновлюватися дані.
4
У наступному вікні в рядку «Критерій пошуку» введіть назву файлу (можна приблизне) і натисніть "Далі". Чекайте завершення процесу пошуку файлів та назвати. Якщо файл буде знайдений, він буде відображений у вікні програми. Натисніть по ньому правою кнопкою мишки, після чого виберіть «Відновити». Файл буде відновлено у вихідну папку. Якщо вихідна папка була видалена, то вам належить самим вибрати, в яку папку потрібно відновлювати файл.