Як оформити авто в кредит.

В даний час покупка автомобіля перестала бути проблемою. Якщо немає необхідних коштів, при бажанні можна придбати машину в кредит. Просто потрібно знати деякі нюанси даної процедури.
Вам знадобиться
  • -Паспорт;
  • -довідка про доходи з місця робота;
  • -копія трудової книжки;
  • -інші документи на розсуд банку (військовий квиток, посвідчення водія, посвідчення обов'язкового пенсійного страхування та інші).
Інструкція
1
Якщо ви хочете придбати в кредит автомобіль, в першу чергу визначитеся з тим, яку саме ви хочете модель. Будь автосалон зможе вам запропонувати що-небудь відповідне як по грошах, так і за смаком. Визначившись з вибором, вам потрібно замовити засіб пересування. Бувають випадки, коли вам доведеться почекати поки його привезуть в автосалон. Потім оплачуєте початковий внесок в розмірі 10% від загально вартості машини. Поки автосалон займатиметься замовленням, доставкою та оформленням, вам потрібно звернутися в банк із заявкою на авто кредит.
2
Для оформлення автомобіля в кредит вам знадобляться: -паспорт; -довідка з місця роботи про доходи; -заверенная копія трудової книжки; -Додаткові документи на розсуд банку (військовий квиток, посвідчення водія, посвідчення обов'язкового пенсійного страхування та інші) .На підставі заяви та доданих документів банк розглядатиме вашу заявку протягом 3-х робочих днів. І як тільки він винесе позитивне рішення, а автомобіль прибуде в автосервіс, ви зможете оформляти авто кредит.
3
Вам необхідно буде оформити відразу ж дві страховки на машину - це ОСАГО і КАСКО. Страхування автомобіля від збитку і угону є частиною обов'язкової програми кредит ованія. Без неї банк може не схвалити вам кредит. Крім того, будьте готові до того, що вам доведеться відразу виплатити досить велику суму грошей. Однак є банки, які включають вартість страховки в суму кредит а. Після оформлення всіх необхідних документів на автомобіль вам потрібно буде відвезти їх банк, співробітники якого вже підготують договір, який вам необхідно буде прочитати і підписати.
4
На наступний день банк переведе гроші на рахунок офіційного дилера автомобіля , і ви зможете приїхати і забрати свою машину.
5
Платежі по авто кредит у необхідно буде вносити ежемесячно.Кроме того, набувати двох страховки вам потрібно буде протягом усього часу, поки автомобіль перебуватиме в заставі у банку.
Корисна порада
Банк, який надасть вам автокредит, попросить вас найближчим часом принести ПТС. Це значить, що вам якнайшвидше потрібно буде поїхати в МРЕВ ГИБДД і поставити машину на облік. ПТС буде зберігатися в банку до моменту повного погашення вами кредиту. На руках у вас буде тільки завірена копія паспорта технічного засобу.