Як зняти акумулятор на BMW. акумулятор bmw gt.

Ваш автомобіль BMW не заводиться. Однією з можливих причин неполадок може бути несправність акумулятора . Таке часто трапляється, якщо довго не заводити авто. Для усунення несправності досить просто зняти і підзарядити акумулятор.
Вам знадобиться
  • - торцевий ключ;
  • - гумові рукавички;
  • - захисні окуляри.
Інструкція
1
Проведіть підготовчі роботи. Не починайте знімати акумулятор без захисту - надіньте гумові рукавички і захисні окуляри. Акумулятор знаходиться в задній частині автомобіля - під багажним відсіком. Щоб зняти акумулятор, потрібно повністю очистити багажник. Далі приберіть килимок. Тепер потрібно обережно витягти кришку багажника. Під кришкою лежить запаска. Обережно витягніть її.
2
Дістаньте кожух. Для цього існує невеликий важіль над самим кожухом. Поверніть цей важіль, дістаньте кожух. Всередині буде домкрат з чохлом.
3
Відкрутіть клеми. Для цього візьміть торцевий ключ і з його допомогою в довільному порядку зніміть клеми.
4
Перевірте, щоб ключ був витягнутий із замка запалювання. Тепер почніть відкривати держателі акумулятора . Для цього не потрібно ніякого інструменту - вони відкриваються руками. Не поспішайте відразу ж витягати акумулятор! До нього під'єднані два дроти - один по полярності плюс, інший мінус. Спочатку вийміть мінус, потім плюс. Якщо зробите навпаки, то трапитися замикання і акумулятор повністю згорить. Визначити полярність неважко - біля проводу буде маркування «+» або «-».
5
Приступайте до витягання акумулятора . У всіх акумулятора х BMW для цього є спеціальна ручка, вона втоплена в корпус акумулятора . Візьміться за цю ручку і починайте потихеньку витягувати його на себе. Не переборщити з зусиллями - ручка пластмасова, може відламатися.
Зверніть увагу
Не проводьте витяг акумулятора у вологому середовищі. Не паліть поруч з акумулятором. Якщо неподалік є сильний магніт - приберіть його, щоб не сталося розмагнічування головної схеми акумулятора.
Корисна порада
Перед початком робіт доторкніться до батареї, трубі щоб видалити з себе все статичну електрику і уникнути легеньких ударів струму. Перед зняттям акумулятора на BMW варто врахувати пару особливостей: клеми розміщені не так, як в інших машинах, висновок проводів через праву сторону.