Як очистити журнал.

В кожному браузері існує функція фіксування відвіданих веб-сайтів. Адреса відкритої сторінки записується в спеціальний файл - журнал , і зберігається. Цю функцію можна змінити або відключити.
Інструкція
1
Щоб очистити журнал в браузері Enternet Explorer потрібно відкрити пункт меню «Сервис». Вибрати пункт «Властивості оглядача». Діалогове вікно відкриється на вкладці «Загальні». Внизу знаходиться розділ «Журнал». Натисніть кнопку «Очистити». Щоб повністю відключити функцію журнал а, виставите значення в пункті «Скільки днів зберігати посилання» на «0». Натисніть кнопку «Ок».
2
У браузері Opera натисніть на значок «Opera» у верхньому лівому кутку. Виберіть пункт «Налаштування», потім «Загальні настройки». У вікні, виберіть вкладку «Розширені». Зліва ви побачите список пунктів. Виберіть пункт «Історія». У розділі «Пам'ять відвіданих адрес для журналу і автодоповнення» у пункті «Пам'ятати адрес» коштує кількість запам'ятовуються оперою веб-адрес. Ви можете поставити значення «0». Під цим пунктом знаходиться рядок «Пам'ятати вміст відвіданих сторінок». Якщо вам потрібно відключити функцію журнал а зніміть галочку з цього пункту. Далі натисніть кнопку «Очистити», потім «Ок».
3
В Mozilla Firefox виберіть верхнє меню «Інструменти», далі пункт «Настройки». У діалоговому вікні «Налаштування» відкрийте вкладку «Конфіденційність». У розділі «Журнал відвідувань» у першому пункті «Запам'ятовувати адреси веб-сторінок, відвіданих за останні ... днів» виставите значення «0». Зніміть галочку з цього пункту, він стане не активним. Також, якщо ви не хочете щоб зберігалися дані, введені в рядок пошуку, зніміть галочку з пункту «Запам'ятовувати введені у форми і панель пошуку дані». Натисніть кнопку «Ок».
4
Щоб очистити журнал в браузері Safari у верхньому меню виберіть "History" (історія). У нижній частині меню виберіть "Clear History" (очистити історію).
5
У браузері Google Chrome натисніть на значок у вигляді гайкового ключа у верхньому правому куті. Виберіть пункт «Інструменти» - «Видалення даних веб-перегляду». У вікні «Очистити дані переглядача» виберіть час за який ви хочете очистити журнал (від останньої години до всього часу відвідувань). Поставте галочку на пункт «Очистити історію переглядів» і натисніть кнопку «Видалити дані веб-перегляду».