Як назвати магазин меблів.

Назва для магазина меблів - чи не перше, про що потрібно подумати, перш ніж починати цей бізнес. Адже назва запам'ятається покупцям в першу чергу, і саме назву вони будуть радити своїм друзям.
Інструкція
1
Назва магазина - як ім'я людини. З тим, чиє ім'я вам приємно, і спілкуватися простіше. А якщо мова йде про магазин, вивіска на якому просто зобов'язана викликати у людей позитивні емоції і бажання зайти і подивитися, що ж там продають, то назва стає ще більш важливим. Отже, подумайте. Спробуйте виписати на листок назви меблевих магазинів, які вже існують. Розділіть лист на два стовпчики, в один випишіть ті назви, які вам подобаються, а в іншій - ті, почувши які, ви не хотіли б йти в магазин з такою назвою. Перечитайте їх, подумайте, можливо, це наведе на будь-які думки.
2
Може допомогти підібрати відповідну назву для магазина меблів наступний спосіб. Уявіть собі будинок, який буде обставлений меблями, купленої в вашому магазині. Уявіть ще парочку таких інтер'єрів. Опишіть їх, запишіть всі свої думки. Тепер подумайте, а хто ці люди, які живуть в такому будинку. Чим живуть? Чим цікавляться? Що люблять? Які у них життєві цілі? А тепер спробуйте підібрати слово, одне слово, яке характеризує їх спосіб життя. Щось хороше, що викличе усмішку і бажання зайти в магазин саме у тих людей, про яких ви щойно думали. Це слово і може стати назвою вашого магазина .
3
В голові купа назв, багато слів і ідей, але все не те? Не біда. Сьогодні абсолютно без проблем можна знайти фахівця, який допоможе вам визначитися з концепцією магазина , з його назвою, з його позиціонуванням на конкурентному ринку і дасть багато цінних порад, щоб меблі купували саме у вашому магазині. І, звичайно, назва магазина зіграє в цьому далеко не останню роль.
Назва меблевого магазина має бути легким у вимові, красивим в написанні, по можливості оригінальним і незабутнім. Назва - це основний рекламний інструмент магазина . До процедури обмірковування імені магазина слід підходити творчо і разом з тим акуратно, дотримуючись певних правил. Назва не повинно бути двозначним або викликає, вульгарним або мало відповідним основного асортименту товару. Є кілька способів «наречення» магазина меблів.
Інструкція
1
Використовуйте в назві ім'я або прізвище власника. Тільки коректно і щоб це було звучно, а не смішно. Наприклад, «Макс-меблі», «Меблевий салон« Марина »,« Петровський »(від Петров),« Михеєвський »(від Міхєєв) і т.п. Можна підійти до процесу більш творчо і використовувати імена/прізвища членів сім'ї або співвласників магазина . «Ілма» (Ілля і Марія), «Олант» (Олег і Антон), «Рона» (Роман та Надія) і т.д.
2
Якщо ваш магазин знаходиться в міському мікрорайоні з гарною назвою, можна дати йому аналогічне ім'я: «Першотравневий», «Ювілейний», «Воздвиженський». Або використовуйте назву вулиці, на якій розташований ваш магазин (якщо це коректно і слушно).
3
Виходите з цільової аудиторії вашого магазина і його позиціонування (що ви будете продавати - м'яку або кухонні меблі, спальні або меблі для офісів, дивани або шафи). Звідси назви «Еліт-меблі», «Ваш стиль», «Імперія меблів», «Ваш затишний будинок», «Будинок кухні», «М'яка життя», «Диван Діванич».
4
Дуже модні і популярні сьогодні назви з включенням іноземних слів або букв. «Holl-меблі», «Шкафоff», «Діваноff», «МебельLand» (меблева країна) або «Мебландія», «МебельEmpire» (імперія меблів), «МебельParadisе» (меблевий рай), «Меблі-city» (меблевий місто ).
5
Візьміть художню літературу, погортайте, дізнайтеся, як називали свої магазини російські купці, які торгують меблями. Звичайно, частіше продавали меблі самі її виробники і тоді назва йшло від прізвища, але непоодинокими були і «Кращі комоди», «Стулофф», «Атлас-дивани», «Меблева лавка».
6
Ну, і, нарешті, найпростіший спосіб - назвати магазин відповідно до асоціаціями, які у середньостатистичного обивателя викликає меблі. Як говориться, простенько і зі смаком: «Уют», «Інтер'єр», Комфорт »і т.п. Втім, можна використовувати і просто красиві і звучні назви, навіть не мають до меблів ніякого відношення: «Аеліта», «Буревісник», «Роза вітрів», «Сакура» та ін.