Як запаяти алюміній. Як спаяти алюміній з нержавейкой.

Алюміній дуже складно паяти. При пайку на поверхні утворюється оксидна плівка. Але з алюмінію виготовляють безліч домашніх приладів, автомобільних запчастин і механічних деталей. Якщо прилад вийшов з ладу, не всі можуть дозволити собі купити новий, тим більше що старий цілком можна полагодити самостійно.
Вам знадобиться
  • -наждачная папір;
  • хлорид амонію;
  • хлорид цинку;
  • -вода;
  • -железние опилки;
  • -канифоль;
  • -олово;
  • -висмут;
  • -перчатки;
  • -паяльник.
Інструкція
1
Для початку необхідно підготувати поверхню для пайки. Очистіть її від бруду, пилу або фарби. Зачистіть наждачним папером або напильником і знежирте спиртом. Обов'язково висушіть поверхню, оскільки вологий алюміній неможливо паяти. Заздалегідь підготуйте флюс, який сприяє видаленню оксидних плівок. Флюс можна приготувати таким чином: у 60 мл води необхідно розчинити 10 г хлориду амонію і 30 г хлориду цинку. Як флюс можна також використовувати мінеральне масло.
2
Розплавте каніфоль і додайте в неї дрібні залізні ошурки. Гарячим паяльником нанесіть цей розчин на шов і повільно додавайте припій, постійно проводячи паяльником по шву.
3
Для більш міцного шва використовуються спеціальні припої з вісмуту. Такі припої можна виготовити самостійно. Необхідно розплавити олово і вісмут у співвідношенні 19: 1. Потім нанесіть цю суміш на заздалегідь змащену каніфоллю поверхню. Не забувайте про те, що в процесі всієї роботи паяльник повинен бути нагрітий.
4
Ще один цікавий і ефективний спосіб. Поверхня алюмінієвої деталі необхідно зачистити наждачним папером і нанести кілька крапель насиченого розчину мідного купоросу. Підключіть деталь до негативного полюса джерела струму (батарейка, акумулятор). До позитивного полюса потрібно під'єднати мідний дріт, яка стосується одним кінцем розчину мідного купоросу, але в той же час не доторкається до алюмінію. Сенс цього способу в тому, що на місці споювання повинен утворитися мідний наліт, на якому можна паяти звичайним способом.
Зверніть увагу
Після пайки обов'язково очистіть шов від забруднень і окислень.
Корисна порада
При пайку тонкої поверхні можна використовувати паяльник потужністю близько 50 Вт. Для алюмінієвої деталі товщиною 1 мм - 90 Вт А для більш товстого листа алюмінію, перш за все, необхідно добре прогріти поверхню паяльником.
Пайка інтегральних мікросхем з досить великим кроком висновків цілком може бути здійснена в домашніх умовах. Головне правильно вибрати для цього паяльник і виробити навички його використання.
Інструкція
1
Вибираючи паяльник, пам'ятайте, що діаметр жала значно важливіше потужності. Малопотужним паяльником з великим жалом паяти мікросхеми менш зручно, ніж хай і потужним, але з жалом меншого діаметру. Тим не менш, купувати інструмент потужністю понад 30 Вт немає сенсу - він буде перегріватися, що зробить пайку практично неможливою. Дуже зручні паяльні станції з автоматичною стабілізацією температури. У них застосовуються більш потужні паяльники, але вони для підтримання постійної температури періодично включаються і вимикаються, подібно прасок. Встановлюйте таку температуру, на яку розрахований використовуваний вами припій (свинцевий або безсвинцевого).
2
Грамотно виберіть флюс. Він повинен обов'язково бути нейтральним (тобто, не кислотним). Інакше через деякий час після здійснення, здавалося б, бездоганною пайки виникне корозія. Не вірте твердженням, що смивка флюсу вирішить цю проблему, оскільки змити кислоту повністю неможливо.
3
Пайку мікросхеми, призначеної для установки в отвори плати, здійснюйте так. Спочатку повністю переконайтеся, що вона орієнтована правильно. Якщо випадково впаяти її в перевернутому вигляді, випаять її буде дуже важко. На всякий випадок при установці мікросхеми НЕ загинайте її висновки із зворотного боку - раптом випайки все ж знадобиться.
4
Висновки, призначені для подачі живлення, впаяти першими. Лише потім здійсніть ту ж операцію щодо інших висновків. Якщо мікросхема чутлива до статичної електрики, використовуйте спеціальний браслет, підключений через мегаомний резистор до загального проводу плати.
5
Не допускайте замикання висновків мікросхеми між собою припоєм. Якщо це, все ж, сталося, покрийте перемичку великою кількістю флюсу, а потім поперемінно нагрівайте висновки, поки вони не розімкнуться. Тут може також допомогти спеціальний пристрій для відсмоктування припою, мідна оплетка і навіть зубочистка. Дистанційні надлишки припою можна використовувати повторно.
6
Мікросхеми для поверхневого монтажу необхідно спочатку притиснути до плати, припаяти кілька висновків, і лише потім можна паяти решта без докладання зусиль. Якщо мікросхема дуже маленька, притискайте її не пальцями, а пінцетом, щоб не обпектися. При бажанні, чи не свердлите отвори в платі навіть у тому випадку, якщо мікросхема на це розрахована. Відігніть її висновки вбік, після чого їх буде можна припаяти до контактних площадок.