Як дізнатися марку ноутбука.

Іноді виникає необхідність оперативно дізнатися марку свого ноутбука. Наприклад, якщо після ремонту був використаний новий корпус, або шильди з часом зникли з кришки. З'ясувати, якому виробникові належить ноутбук, досить просто.
Інструкція
1
Іноді в житті виникає необхідність дізнатися марку свого ноутбука. Наприклад, якщо після ремонту був повністю замінений пластиковий корпус. Або якщо в результаті недбалого поводження були обірвані фірмові шильдики. Або якщо виникла необхідність у придбанні запчастин - проводів живлення, акумуляторів, відеокарти і т.д. Дізнатися марку ноутбука в більшості випадків достатньо просто.
2
Постарайтеся знайти документи від ноутбука - гарантійний талон, техпаспорт, інформаційну брошуру і т.д. - В них в обов'язковому порядку прописується марка і модель комп'ютера.
3
Якщо документи виявити не вдалося, уважно огляньте зовнішню і внутрішню сторони кришки, а також днище ноутбука. Найчастіше марка розташована саме там. Огляньте також блок на дроті харчування - часто наклейка з вказівкою виробника знаходиться в тому числі і там.
4
У випадку, якщо на корпусі не залишилося ніяких розпізнавальних знаків, можна звернутися до операційної системи. Для цього необхідно зайти в розділ "Мій комп'ютер", вибрати там "Панель управління" - "Система і безпека", перейти в підрозділ "Система". Там має бути вказаний виробник комп'ютера, тобто його марка і модель.
5
Якщо система переустановлюються або ноутбук знаходився в негарантійний ремонті, можливо, що відомості про марку ноутбука виявляться невірними. Тому підбирати деталі на заміну краще безпосередньо до самої машини, в присутності досвідченого консультанта. В іншому випадку можуть виникнути проблеми з установкою або сумісністю. В гіршому випадку це може закінчитися серйозною поломкою ноутбука, аж до неможливості відновлення.
Зверніть увагу
Несумісність деталей може привести до серйозних поломок ноутбука.
Корисна порада
Постарайтеся тримати в цілості фірмові знаки, що вказують марку ноутбука - це полегшить його обслуговування і ремонт в майбутньому.