Як встановити піч-камін.

Перед тим, як приступати до установки печі- каміна , потрібно володіти достовірною інформацією про цю справу. Звести таку піч, може практично кожна людина, яка має деякі знання в галузі будівництва.
Інструкція
1
Ви можете найняти професіоналів, і вони вам складуть піч. Однак найкраще не витрачати гроші на них, а спробувати скласти піч своїми руками. Для початку потрібно чітко уявити те, що ви хочете мати в кінцевому підсумку. Далі необхідно створити креслення. А потім вже можна переходити до втілення ідеї в реальність.
2
На зведення печі- каміна йде від пари тижнів, до декількох місяців. Середня піч зводиться за місяць. Для її кладки потрібно близько 450 цеглин, в тому числі 70 вогнетривких. Вага цих цегл складає більше 2 тонн. Саме тому виникає необхідність закладати під грубку свій фундамент. Зведення фундаменту має проходити за загальними правилами. Він повинен бути приблизно на 10 сантиметрів більше, ніж перший ряд пічної кладки. Фундамент зазвичай виводять на рівень чистого статі і накривають шаром толю або руберойду.
3
Врахуйте, перед початком всіх робіт потрібно уважно вивчити креслення. Також потрібно точно визначитися, де буде розташовуватися піч -Каміни. Піч повинна зігрівати всю кімнату або весь дачний будиночок. Після цього можна переходити до підготовки матеріалів для роботи. Вам знадобиться 10 відер сіяного піску і 5 відер глини. Також заздалегідь приготуйте колосникові грати з чавуну, розміром 19X25 сантиметрів, дверцята поддувальную, розміром 23X14 сантиметри, топкову дверцята, розміром 20,5 X 25 сантиметрів і димову засувку, розміром 13X24 сантиметрів. Найкраще спочатку зробити макет кожуха-димосборніка з картону, а по ньому вже займатися виготовленням самого кожуха з жерсті, алюмінію або будь-якого наявного у вас металу.
4
Спробуйте знайти людину, яка вже займався цією справою. Він може вам допомогти практичними порадами в пічних справах. Якщо ж немає такої людини серед ваших знайомих, то не потрібно впадати у відчай. Беріться сміливо за справу.