Як звернутися до психолога.

Звернутися за психологічною допомогою можна в медичні заклади або до профільних консультаційні центри. В Європі надання психологічної допомоги людині - звичайна справа. Більш того, в США майже кожна сімейна пара має свого психолога, до якого частенько звертається за порадою, будь то розбіжності з дітьми, конфлікти з родичами чи недостатнє розуміння серед подружжя.
Інструкція
1
У Росії люди рідше звертаються за допомогою і порадою до психологу , ніж за кордоном. Можливо, це пов'язано з менталітетом жителів. Російській людині простіше поскаржитися на життя одному, і, що найнебезпечніше, нерідко він слід некомпетентному порадою, чим ще більше погіршує становище речей. Якщо вас не радує наступ нового дня, мучить нерозв'язне питання, що заважає повноцінно жити і просто опускаються руки, то пора звернеться, нарешті, за допомогою до справжньому професіоналу. Найпростіший спосіб - знайдіть в телефонному довіднику номер медичного центру, де виявляються психологічні консультації. Запишіться на прийом. Швидше за все, вас запитають, якого характеру вам необхідна консультація - це може бути сімейний конфлікт, втрата близької людини або боязнь чого-небудь. Відповідно до отриманої інформації, вам підберуть вузькоспеціалізованого психолога, завдяки чому консультація стане ефективніше.
2
Знайти хорошого психолога допоможе інтернет. Відвідайте тематичні форуми, блоги, психологічні сайти. Наприклад, в розділі «відгуки» можна прочитати коментарі людей, які вже зверталися за допомогою до тих чи інших психологам. Не варто сліпо вірити кожному відкликанню, але загальна думка ви зможете для себе скласти по конкретному фахівцеві. На сайтах психологічних центрів, залиште онлайн - заявку із запитом зворотного дзвінка. Вам зателефонують і запишуть до психологу .
3
Все більшої популярності набуває безкоштовна психологічна допомога по телефону. В рамках соціальної підтримки громадян Россі в 2009 році прийнято закон «Про психологічної допомоги населенню в місті Москві». Був створений в Москві тризначний номер - 051, за яким можна анонімно і в будь-який час доби отримати кваліфіковану психологічну допомогу. Подібні безкоштовні гарячі лінії психологічної допомоги існують у багатьох містах Росії, їх номери можна дізнатися в місцевих адміністраціях міста, телефонному довіднику або в місцевих газетах, де ведеться рубрика про психологію.
Корисна порада
Підготуйте велику суму грошей. Як правило, послуги хорошого психолога коштують не дешево. Але, хіба, може бути щось дорожче, ніж ваш спокій і задоволеність життям.