Як вивести зеленку з килима. Як видалити зеленку з килима.

Неприємності іноді трапляються і нічого з цим поробити не можна. Можна лише навчитися позбавлятися від їх наслідків. Наприклад, пролилася на килим зеленка (розчин брильянтового зеленого спиртовий, по- медично) може принести кілька хвилин страшних переживань з приводу того, що килим або ковролін зіпсований назавжди. Не потрібно поспішати з висновками: свіжа пляма від зеленки можна вивести.
Вам знадобиться
  • аміак 10% -ний, перекис водню, засоби серії Ваніш окси екшн, засоби Амвей.
Інструкція
1
Ні в якому разі не пробуйте негайно відтерти утворилося на килимі зелена пляма водою або спиртом (спирт може допомогти лише при таких же плямах на лакових дерев'яних поверхнях і шкірі тіла, і то не завжди).
2
Купіть в господарському відділі магазину 10% -ний розчин аміаку і, повернувшись додому, гарненько намочіть їм шматок непотрібної ганчірки, за допомогою якого ви збираєтеся відтерти невелика плямочка від зеленки на килимі або ковролине. Приготуйте декілька таких ганчірок - можливо, вам доведеться використовувати їх все.
3
Потріть добре змоченою в аміаку ганчіркою плямочка від зеленки. Можливо, це дія вам доведеться повторити кілька разів, міняючи ганчірочку, до повного зникнення плями.
4
При великому плямі: не шкодуючи аміачного розчину, акуратно вилийте його з пляшки на пляму від зеленки. Попередньо слід перевірити дію аміаку на ворсі килима де-небудь на непомітному місці на куточку, адже цілком імовірно, що може постраждати і сам килимний ворс.
5
Зачекайте кілька хвилин. Килим на очах буде поступово приймати колишній невинно чистий вид, який ніяк не зіпсувало присутність протягом декількох хвилин на ньому зеленого плями від розчину брильянтового зеленого спиртового.
6
Відмовтеся від використання 10% -го розчину аміаку при негативних проявах, що виникли після нанесення аміаку на пробний куточок ворсу вашого килима килима . В цьому випадку можна випробувати в якості засобу для виведення плям перекис водню, кошти серій Ваніш окси екшн або Амвей (в деяких випадках вони непогано допомагають, але повністю зеленку можуть не прибрати, хоча освітлити її значно).
7
Зверніться терміново в хімчистку килимів в тому випадку, якщо ваші спроби вивести пляму від зеленки на килимі не увінчалися успіхом, адже чим свіжа пляма, тим легше його вивести професіоналам.