Як назвати офіс. назва для офісу.

Офіс - це основний елемент будь-якого підприємства, місце, де вирішуються основні питання. Тому природним чином перед дрібної або великої фірмою постає питання - як назвати приміщення, де день і ніч відбуваються ключові події. Придумати назву офісу - відповідальний крок і підійти до цього потрібно з усією серйозністю.
Інструкція
1
Продумайте, що повинно відображати цю назву. Хто стане цільовою аудиторією - персонал, що працює в офісі, який сильніше згуртується, працюючи під звучним ім'ям, або ж потенційні клієнти, яких це ім'я має залучити? І в тому і іншому випадку назва, швидше за все, буде відображати всю суть компанії чи фірми, центром якої є ваш офіс.
2
Проведіть опитування серед співробітників офісу. Нехай кожен запропонує по одному або два варіанти - з багатьох назв вибрати набагато легше, тим більше, що, працюють там, напевно знають, яку назву йому більше підійде. Крім того, цей крок допоможе убити відразу двох зайців - створити для офісу звучне ім'я, і до того ж об'єднає колектив за спільною творчою діяльністю.
3
Намагайтеся зробити назву вашого офісу несхожим на ті, що вже придумані конкуруючими фірмами або компаніями. Пам'ятайте, це ім'я створюється, щоб підкреслити унікальність саме тієї діяльності, якою займаються ваші співробітники і ніхто, крім тих людей, що працюють в цій атмосфері, не створить назви краще і оригінальніше.
4
Зробіть так, щоб назва була легко запам'ятати. Звучне ім'я офісу - це зайвий привід для гордості персоналу і заздрості конкурентів. Не запам'ятовуються, довгі назви ріжуть слух і не несуть в собі ніякої користі, крім заповнення місця на вивісці. Вони не варті витраченого на їх створення часу. Якщо ж ім'я офісу запам'ятати легко, дуже скоро про вас дізнаються не тільки конкуруючі фірми і компанії, але і багато зацікавлені клієнти.
5
Не забувайте, що кожна торгова марка, назва або товар, захищаються патентом. Обов'язково потурбуйтеся про збереження вашого унікального назви для офісу, щоб ніхто не зміг згодом скористатися ним. А також перед створенням власної назви офісу поцікавтеся вже запатентованими іменами - раптом хід ваших думок співпаде з чужим, і доведеться повністю змінити вже готове назву. Напевно це дуже неприємно, розлучатися з хорошою ідеєю через те, що вона вже належить комусь іншому.
В даний час стало популярним оформлення квартир і офісів акваріумами, оскільки вважається, що споглядання рибок заспокоює нервову систему людини. Ви купили акваріумну рибку і хочете дати ім'я своєму вихованцеві. При виборі імені керуйтеся наступним.
Інструкція
1
Розгляньте уважно вашу акваріумну рибку. Можливо, ви помітите які-небудь відмітні особливості. Наприклад, якщо ваша риба оранжевого кольору, то їй підійдуть клички: Рижик, Апельсин, Сонях.
2
Зайдіть в інтернет на спеціальні сайти і форуми, присвячені рибам. Там ви можете задати питання про те, як назвати рибу , і хто-небудь з відвідувачів форуму порекомендує вам кілька імен. Також в інтернеті ви можете знайти список з уже готовими кличками риб і вибрати будь-яку з вподобаних.
3
Назвіть свою рибку в честь улюбленого актора, співака, спортсмена, політичного діяча, ведучого телепрограми, мультиплікаційного персонажа. Наприклад: Леонардо Ді Капріо, Чиполліно, Майк Тайсон, Шумахер.
4
Придумайте яке-небудь смішне ім'я для акваріумної рибки. Наприклад: Піранья, Поплавок, Оселедець під шубою, Мрія рибалки.
5
Поспостерігайте за поведінкою рибки. Можливо, вона рухлива або повільна, ненажерлива або навпаки, мало їсть. З урахуванням зазначених особливостей можна дати їй ім'я: Шустрик, Копуха, Обжора, Худишка.
6
Придумав ім'я акваріумний рибку російською мовою, можна спробувати перевести це слово на англійську мову. Наприклад, Морський ангел - Monkfish, Красуня - Beauty.
7
Якщо серед ваших друзів чи знайомих є любителі акваріумних риб, то порадьтеся з ними. Вони обов'язково підкажуть вам парочку варіантів.
Зверніть увагу
В інтернеті крім інформації, присвяченій змісту риб, існує велика кількість сайтів для любителів кішок, собак, ящірок, хом'яків, черепах, жаб. На них зазвичай викладено величезну кількість цікавих імен, які можуть підійти і для вашої акваріумний рибки.
Корисна порада
Як би ви ім'я не вибрали, пам'ятайте, що в акваріумі час від часу необхідно міняти воду і годувати рибу двічі на день.