Як підключити звукові колонки.

Комп'ютер є багатофункціональним пристроєм, здатним замінити і телевізор, і музичний центр. Для того, щоб використовувати ПК в якості музичного центру, до нього потрібно підключити потужні колонки . Якщо придбати до ПК хороші колонки і сабвуфер, якість звучання музики буде мінімум не гірше, ніж в гарному музичному центрі, а то і краще. До того ж ПО комп'ютера дає можливість більш тонкої настройки звуку.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер (ноутбук);
  • - звукові колонки;
  • - диск з ПЗ для звукової карти.
Інструкція
1
Поставте звукові колонки туди, де вони будуть розташовані. Не рекомендується ставити їх занадто близько один до одного. Підключіть колонки до аудіо-входу комп'ютера, після чого - до електромережі. Драйверів ставити не потрібно. Як тільки ви підключите колонки до комп'ютера і включите їх у розетку, операційна система розпізнає їх, і вони будуть готові до роботи.
2
Якщо у вас не встановлено додаткове програмне забезпечення на звукову карту, рекомендується його встановити, так як з його допомогою можна значно розширити можливості акустичної системи. Якщо у вас інтегрована звукова карта, то програмне забезпечення до неї йде в комплекті з драйверами. Якщо ви набували звукову карту окремо, разом з нею в комплекті повинен йти диск з програмним забезпеченням.
3
Процедура підключення звукових колонок до ноутбука трохи відрізняється від їх підключення до домашнього комп'ютера. Акустичну систему для ноутбука потрібно підключати в залежності від її інтерфейсу. Є колонки , в яких інтерфейс підключення такий же, як і в навушниках. У такому випадку просто вставте такі колонки в гніздо для навушників. Вбудовані колонки ноутбука будуть блоковані, а весь звук буде передаватися через підключену акустичну систему.
4
Також для ноутбуків передбачені колонки з USB-інтерфейсом. Перш ніж підключати такі колонки до ноутбука, встановіть програмне забезпечення з диска, який йшов в комплекті з ними. Тепер підключіть колонки до будь-якого з USB-портів, після чого раніше встановлене програмне забезпечення автоматично налаштує їх роботу. Повідомлення «Пристрій підключено і готове до роботи» означатиме, що процес налаштування обладнання завершений. На одній з колонок є кнопка включення. Натисніть цю кнопку. Тепер вони повністю готові до роботи.