Як знайти людину по місту та адресою.

Цілком може трапитися так, що вам знадобиться розшукати людини по адресою, так як більше ніякої інформації у вас не буде. Не падайте духом. Назви міста і докладного домашньої адреси в більшості випадків вам цілком вистачить - всі інші відомості ви зможете знайти за допомогою сучасних засобів зв'язку та пошукових систем.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або комунікатор
  • - необхідне ПЗ (бази даних)
  • - гроші
  • - GPS-навігатор
  • - атлас міста
  • - телефонний довідник міста
Інструкція
1
Скористайтеся якійсь із існуючих в інтернеті довідкових систем. Бази даних жителів ряду міст надають наявну інформацію абсолютно безкоштовно. Щоб отримати інформацію в такій базі, достатньо ввести наявний у вас докладну адресу людини у відповідні поля для пошуку. Якщо людина є в системі, ви в результаті дізнаєтеся всю іншу наявну інформацію про нього, включаючи його ім'я і номер телефону. Якщо безкоштовної бази даних у цікавить вас міста не існує, скористайтеся платній довідковою системою. Або купите або скачайте в мережі Інтернет базу даних громадян Росії. Подібних баз існує безліч. Постарайтеся вибрати якомога більш нову і повну з них, інакше отримана інформація може виявитися недостовірною.
2
Розшукайте телефонний довідник потрібного вам міста. Уважно перегляньте всі сторінки довідника в пошуках наявного у вас адреси. Якщо місто невелике, пошук не займе у вас багато часу, а в результаті ви дізнаєтеся телефонний номер, а також ім'я цікавить вас людини .
3
Скористайтеся пошуковою системою будь-якої соціальної мережі. Цілком можливо, що людина, яку ви розшукуєте, зареєстрований там і при цьому вказав свій реальний докладну адресу та інші координати. Якщо це так, то в результатах пошуках ви побачите всю зазначену даними людиною інформацію про себе, включаючи фотографії та контактні дані.
4
Скористайтеся послугами професійного детективного агентства. Подібні послуги платні, проте професійні детективи зможуть розшукати людини , навіть в тому випадку, якщо наявні у вас дані не цілком точні або людина, яку ви розшукуєте, змінив адресу свого проживання.
5
Знайдіть пару днів вільного часу і відвідайте потрібний вам місто з візитом особисто. Розшукайте наявний у вас адресу. Для цього можна придбати атлас міста, скористатися інтерактивними картами в інтернеті або даними GPS-навігатора. Також можна найняти таксі або запитати дорогу у місцевих жителів або співробітників поліції. В цьому випадку, коли ви прибудете по адресою, ви зможете поспілкуватися безпосередньо з самою людиною особисто, або навести докладні довідки про нього у його сусідів.