Як зробити жувальну гумку. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Зробити справжню жуйку кшталт "Орбіта", "стиморол" або "Лав із" в домашніх умовах не вийде: така жуйка готується на спеціальному обладнанні з синтетичних полімерів. А ось більш просту жувальну гумку ви зможете приготувати без особливих проблем.
Вам знадобиться
    • Хвойна смола або смола вишневого дерева
    • березовий сік.
Інструкція
1
Зробити жувальну гумку можна з деревної смоли: для цієї мети краще всього підійде смола хвойних дерев (наприклад, модрини) або смола вишневого дерева. Жуйка з цих смол вийде дуже ароматною і приємною на смак.
2
Щоб приготувати жуйку, зберіть шматочки кори, на який є натеки смоли. Складіть її в друшляк або будь-яку іншу дірчасту посуд.
3
Помістіть друшляк над ємністю з водою (краще всього використовувати звичайну каструлю), накрийте кришкою і поставте на вогонь.
4
Як тільки вода закипить, кора почне нудитися на "водяній бані" і виділяти смолу і сік, які будуть стікати в воду, накопичуючись там.
5
Коли з кори впоратися вся смола (це відбудеться приблизно через півгодини після початку кипіння), остудіть воду і витягніть з неї смолу.
6
Скачайте вийшла суміш в ковбаску і наріжте шматочками рівної товщини. Щоб жуйка вийшла солодкої, посипте шматочки цукровою пудрою. Загорніть кожен шматочок в фантики з-під цукерок, щоб не допустити висихання. Жувальна гумка готова!
7
Березовий сік також є відмінною основою для приготування жувальної гумки. Розщепніть березову кору, складіть в казан з водою і поставте на вогонь. Коли з кори виділиться сік, дістаньте її з котла і варіть вийшла рідина доти, поки сік не загусне і не осяде на дні.
Зверніть увагу
Не використовуйте асфальт або гудрон - в цих замінниках жувальної гумки можуть міститися канцерогени, продукти горіння та інші шкідливі для здоров'я домішки.
Корисна порада
Якщо ви не хочете витрачати час на приготування жувальної гумки, спробуйте пожувати медові стільники, який можна купити у пасічників. Така жуйка не тільки смачна, але і дуже корисна.