Як записати на диск створений образ.

Образи віртуальних дисків можна не тільки монтувати на емулюватися приводи комп'ютера, але і записувати на диски. В такому випадку у вас буде копія того носія інформації, з якого був створений образ. Це дуже зручно, якщо ви захочете звільнити місце на вінчестері. Також запис образу на диск може знадобиться в тому випадку, коли цей образ необхідно відкрити на іншому комп'ютері. Тоді можна записати диск на вінчестер в форматі віртуального образу, а потім записати образ на болванку.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, диск, програма Alcohol 120%
Інструкція
1
Для запису образу на диск вам потрібна програма Alcohol 120%. Якщо у вас ще немає цієї програми, скачайте її з інтернету і встановіть на комп'ютер. Після установки перезавантажте комп'ютер.
2
Запустіть програму. Зачекайте, поки будуть створені віртуальні приводи. Після цього ви потрапите в основне меню програми. В розділі «Основні операції» виберіть «Запис CD/DVD з образів». З'явиться додаткове вікно програми. В цьому вікні натисніть «Огляд» і вкажіть шлях до того образу віртуального диска, який ви хочете записати. Натисніть по цьому образу лівої кнопкою мишки. Потім знизу вікна натисніть «Відкрити», і вікно огляду закриється. Тепер файл образу доданий.
3
Натисніть «Далі». У вікні, яке з'явиться, введіть основні настройки для запису диска. Знайдіть рядок «Тип даних», біля якої є стрілочка. Натисніть по ній лівою кнопкою мишки, після чого з'явиться список з варіантами даних, які ви хочете записати. Залежно від ситуації, виберіть варіант даних. Якщо ви, приміром, записуєте звичайний диск, то в якості варіанту даних виберіть Normal DVD. Якщо вам потрібно записати на диск образ з грою для видеоприставки PlayStation 2, то, відповідно, в рядку тип даних виберіть Sony PlayStation.
4
Після вибору типу даних знайдіть пункт «Захист від помилок і спустошення буфера». Якщо цей пункт не відзначений галочкою, відзначте його. Якщо вам потрібно записати кілька примірників цього образу, то в рядку «Кількість копій» вкажіть потрібне число. Потім натисніть «Старт». Розпочнеться процес запису файлу образу на диск. Його тривалість залежить від типу даних і від ємності файлу. Після цього у вікні програми з'явиться повідомлення про вдале завершення процесу.
5
Якщо ви вибрали запис файлу в декількох примірниках, вийміть записаний диск з приводу, а на його місце вставте чистий. Далі у вікні програми виберіть «Продовжити запис».