Як побудувати двосхилий дах.

Досить великою популярністю в даний час користуються каркасні будинки. Варто відзначити, конструкція таких будинків досить легка, тому дах і покрівля також повинна мати малу вагу. Для такого будинку добре підходить двосхилий дах.
Інструкція
1
Після того як стіни будинку вже зведені, необхідно переходити до установки перекладів (балок перекриття). Якщо в майбутньому ви не будете використовувати горищне приміщення, то в якості перекладів може бути використана дошка 50х150 міліметрів. Якщо ж горищне приміщення буде житловою зоною, то повинен бути використаний брус 150х150 міліметрів. Укладання його виробляється строго на стіни будинку. Тільки в цьому випадку міцність конструкції буде гарантована.
2
Балки перекриття необхідно укладати з випуском від зовнішнього краю стіни приблизно на 400 міліметрів. При дотриманні цієї умови буде забезпечено захист стіни від дощу, який стікає з даху. На переклади потрібно укласти дошки розміром 50х150 міліметрів. Вони будуть підставою стійок стін мансардного поверху. Кріплення дощок найкраще здійснювати за допомогою цвяхів.
3
Після того, як стійки встановлені, можна приступати до складання та встановлення крокв. Для початку потрібно встановити фронтони. Фронтон - це продовження стіни будинку. На верхню обв'язку потрібно виставити дошки розміром 150х50 міліметрів. Вони повинні бути виставлені на ребро. Для того щоб відбувалося повне прилягання крокв і перекладу, потрібно відпиляти нижню частину дошки. Візьміть дошку шириною 100 міліметрів і укладіть її ребром на переклад таким чином, що б вона була притиснута впритул кроквяної нозі. Проведіть межу. Саме по це межах далі виконується розпил. У підсумку виходить скошений «подпятник», який може щільно лягти на площину перекладу. Крокви потім знову встановлюються в місці перетину. Проводиться лінія.
4
За даними розмітками виконується розпилювання зайвої частини крокв і запив, для щільного скріплення вершини. Після того, як монтаж крокв завершений, найкраще посилити їх підкосами. Підкіс повинен одним кінцем упиратися в стійку мансарди. Інший же кінець потрібно закріпити до середини кроквяної ноги.