Як прокачати відеокарту.

За останні роки ігрова індустрія зробила великий стрибок. Комп'ютерні ігри стали настільки реалістичні, що деякі ПК просто не встигають. Є два виходи: щорічно оновлювати нутрощі вашої «машини», або шукати шляхи модернізації відеокарти.
Інструкція
1
Збільшення продуктивності можна домогтися за рахунок оновлення програмного забезпечення. Драйвери для пристроїв є у вільному доступі на офіційному сайті виробника.
2
Якщо відеокарта марки «GeForce» - використовуйте драйвери «NVIDIA». Завантажити їх можна з www.nvidia.ru. Якщо ваша плата компанії «AMD», використовуйте драйвери з сайту www.support.amd.com. На цих ресурсах зібрані новітні драйвери для будь-якої серії пристроїв.
3
Для того щоб збільшити якість картинки в іграх, потрібно оновити «DirectX». На даний момент актуальну версію можна скачати з офіційного сайту безкоштовно.
4
Є кастомний спосіб «прокачати» відеокарту . На сленгу програмістів - розгін. Розігнати відеокарту можна спеціальними утилітами. Найбільш відома з них - «RivaTuner».
5
Перед тим як розганяти плату, потрібно обзавестися хорошим куллером. Є ризик, що карта перегріється і вийде з ладу.
6
Встановлюючи нову систему охолодження, варто почистити нутрощі ПК від пилу. Забрудненість згубно впливає на продуктивність. Для цього використовуйте м'яку тканину і щітку. Видути пил з важкодоступних місць можна феном. Користуватися пилососом не рекомендується, він може пошкодити і знищити дрібні деталі комп'ютера.
Зверніть увагу
Розгін відеокарти може вивести її з ладу. Перед цим потрібно уважно прочитати мануали до софту. Якщо все робити правильно, то ймовірність найгіршого результату дорівнює нулю. Варто подивитися рекомендації фахівців на тематичних форумах. Розгін не зможе збільшити продуктивність в рази, він підніме її лише на кілька пунктів FPS в іграх.
Корисна порада
Якщо на комп'ютері встановлена відеокарта зі слотами для оперативної пам'яті, то є можливість купити додаткові плати для збільшення її обсягу. Такі контролери дуже старі, і вже давно не використовуються, але плати для них все ще у продажу.