Як здати на права на мотоцикл. Як проходить здача практики в даі на мотоциклі.

Їздити на мотоциклі мріють дуже багато. Незважаючи на те, що цей вид транспорту вважається одним з найнебезпечніших, щорічно десятки людей приходять в мотошколи. Насправді здати на права на мотоцикл не так уже й важко.
Інструкція
1
Дуже часто слово "мотоцикл" є синонімом слова "мрія". Образ вільного підкорювача доріг, любителя пригод і улюбленця фортуни розбурхує уми і юнаків, і дівчат. Продажі в мотосалонах ростуть з кожним роком, те ж саме відбувається на вторинному ринку - в "сезон" апарати розхапують практично моментально, незважаючи на завищені деколи ціни. Але щоб насолодитися їздою по трасах, знадобляться відповідні документи: права категорії "А", страховка, свідоцтво про проходження техогляду.
2
Відкрити категорію "А" зараз не проблема. У будь-якому місті існують мотошколи (часто на базі автошкіл), які готують учнів до здачі теорії та практики в ДАІ. Щоб здати на права на мотоцикл, учень зобов'язаний прослухати курс теоретичних занять (знаки, правила дорожнього руху тощо) і відкатати певну кількість годин. За цей час він повинен навчитися виконувати основні вправи на майданчику: "змійку", "габаритну вісімку", "дошку", "розгін-гальмування", освоїти "мову жестів".
3
Здача на права категорії "А" відбувається в ДАІ. Учень проходить медкомісію, отримує висновок, оплачує держмито і відправляється в кабінет на здачу теорії. За результатами першого етапу він може бути допущений або допущений до здачі "площадки".
4
Якщо теорія здана благополучно, учень відправляється здавати водіння. Інспектор ДАІ оцінює правильність виконання всіх вправ, кількість спроб, знання мови жестів, на підставі чого приймається рішення про те, чи здав учень іспит. У разі, якщо "майданчик" здана, учень через кілька днів може з'явитися у відділення ДАІ для отримання своїх прав.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cOSkpNsqF6g
Зверніть увагу
За окрему плату ви маєте право здавати водіння на тому мотоциклі, на якому проходили навчання в мотошколе.
Корисна порада
Перед здачею "площадки" додатково потренируйтесь виконувати вправи.