Як скласти графік прибирання. графік прибирання офісу.

Складання графіка збирання вже не рідкість в сучасних офісах і компаніях. Часом співробітникам самим доводиться утримувати кабінети в чистоті через брак прибиральниць. Постає питання, як зробити це так, щоб нікого не образити і справедливо розподілити обов'язки.
Інструкція
1
Складіть повний список співробітників, які мають долучитися до прибирання. Призначте збори і обговоріть всі накопичені питання з цього приводу, в тому числі і матеріальні. Кожна ідея має бути почута, щоб надалі не виникало проблем і нікому не довелося відстоювати свої права. Для цього чітко сформулюйте обов'язки.
2
Виберіть людину, яка погодитися складати графік збирання і постійно продовжувати його. Він може бути розрахований на тиждень, місяць вперед. Все залежить від рішення колективу і від ступеня забруднення. Якщо графік складається на тиждень, то у прибиранні можуть брати участь по два-три людини, що набагато спростить роботу і розподіл обов'язків. Такий підхід набагато заощадить особистий час, і нікого не буде напружувати.
3
Графік збирання завжди плануйте заздалегідь або змінюйте щодо кожної вимоги. Це необхідно, щоб не виникало сварок. Якщо конфлікт вже назріло, то постарайтеся з'ясувати його справжні причини і знайти шлях до примирення.
4
Врахуйте можливості кожного співробітника і проявіть повагу. Не кожен може проводити прибирання тільки по понеділках або, наприклад, тільки в певний число місяця. В такому випадку графік складається індивідуально, якщо це виключено, то співробітники вирішать цю проблему в робочому порядку, помінявшись чергуванням між собою при особистій домовленості.
5
Грамотно все оформите і повісьте на самому видному місці. У графіку збирання обов'язково слід вказати місце і дату складання, прізвища, імена, по батькові відповідальних за прибирання та контролюючих прибирання, найменування місць збирання. Повинні стояти необхідні печатки, підтверджені адміністрацією організації.