Як колоти глюкозу. глюкоза крапельниця доза.

Глюкоза - джерело живлення для організму, який підвищує рівень енергії. Зазвичай глюкозу призначають при зниженні цукру в крові, при інфекційних хворобах, при порушенні в роботі нирок і багатьох інших відхиленнях в організмі. Але перш ніж почати курс лікування глюкозою, проконсультуйтеся з фахівцем і здайте загальні аналізи крові та сечі. Коли будуть зроблені відповідні призначення, приступайте до введення препарату.
Інструкція
1
Внутрішньовенний розчин глюкози (крапельно) необхідно вводити зі швидкістю 7 мл на хвилину. Не ставте більший напір у крапельниці, вам повинно надходити не більше 400 мл на годину. Максимальна норма 5% глюкози в добу не повинна перевищувати 2 літрів для дорослих, Якщо розчин має концентрацію 10%, то швидкість введення повинна бути 3 мл в хвилину, а максимальна добова доза 1 літр. Глюкоза 20% вводиться дуже повільно, близько 1,5-2 мл на хвилину, добова доза становить 500 мл. У кожному разі, вводити внутрішньовенні крапельниці самостійно ви не зможете, тому ходите на процедуру до лікарні.
2
Глюкозу 40% змішуйте з 1% аскорбінової кислотою і вводите внутрішньовенно. Кількість ін'єкцій і добову дозу повинен підібрати фахівець.
3
Підшкірні уколи ви можете вводити самостійно. Для цього купите шприци та ізотонічний розчин. Вводите дрібно в різні місця по 300-500 мл на добу. Використовуйте тільки шприци для підшкірних ін'єкцій, звичайні внутрішньом'язові мають дуже товсту голку і деформують шкіру більшою мірою.
4
Якщо ви далекі від медицини і не можете ставити самостійно уколи, то приймайте глюкозу в таблетках. Пийте їх за 30-40 хвилин до їжі по 0,5-1 г на прийом тричі на добу. Чи не збільшуйте дозу без консультації з лікарем, це може заподіяти шкоду здоров'ю.
5
Ставте клізму, якщо всі інші методи з якихось причин вам не підходять. Вводите в анальний отвір до 2 літрів розчину на добу (ізотонічного).
Зверніть увагу
При підшкірному введенні можуть виникати побічні явища у вигляді некрозу тканини. А в результаті швидкого введення розчину глюкози у вену можуть починатися флебіти. Тому не займайтеся самолікуванням, особливо якщо ви нічого в цьому не розумієте. Довірте своє здоров'я лікарям.
Корисна порада
Глюкоза протипоказана при діабеті, але в деяких випадках її вводять разом з інсуліном виключно в умовах стаціонару.