Як прикрасити весільний торт.

Вінець весільного бенкету, кульмінація банкету, символ солодкого життя для молодят - все це, звичайно, про весільну торті . Це розкішне кондитерський виріб являє собою маленький шедевр. Варіантів його прикраси так багато, що при виборі розбігаються очі.
Вам знадобиться
  • Шоколад, мастика, марципан. Або адреса хорошою кондитерської.
Інструкція
1
Традиційними прикрасами весільного торта завжди вважалися фігурки жениха і нареченої, лебеді або голуби, переплетені кільця, серця та інша «амурна» тематика. Щоб відійти від стереотипів, можна вибрати забавний кондитерський портрет самих себе (наприклад, в улюбленій машині або з символікою об'єднав вас захоплення). Одним словом, в тренді додання індивідуальних рис загальноприйнятої символіці.
2
При підготовці до тематичного торжеству вибір прикраси весільного торта простіше. Просто повідомте майстру, який пече для вас кулінарний шедевр, що вам належить морська (піратська, королівська, ганктсерская) весілля, і обговоріть варіанти декору. Сучасні кондитерські технології дозволяють використовувати шоколад, мастику, марципан абсолютно всіх відтінків, створювати багатошарові конструкції будь-якої складності.
3
В кондитерському мистецтві є свої тенденції щодо прикраси весільних тортів. Так, в моді незвичайні форми: здивуєте гостей не круглим або у формі серця тортом, а прямокутної конструкцією, асиметрично розташованої на гірці. Контрастне колірне сполучення - ще один тренд весільної моди (причому не тільки на торти, а й в оформленні торжества в цілому). Оригінально виглядає і торт з мінікексов на багатоярусної підставці.
Зверніть увагу
Торт замовляють з розрахунку 150-200 грам на людину, більше не потрібно. Якщо торт готовий зробити кондитерський цех обраного вами для торжества ресторану, не відмовляйтеся від цієї можливості. Ви заощадите на доставці й забезпечите себе від неприємних випадковостей.
Корисна порада
Якщо кондитерська справа не є вашою спеціальністю або давнім хобі, довірте виробництво і прикраса весільного торта професіоналам. Так ви збережете нерви час перед важливим днем.