Як побудувати модель літака. Як побудувати літак з картону.

У більшості людей є свої власні захоплення, якими вони займаються у вільний час. Наприклад, багато хто захоплюється авіамоделюванням. Це навіть не просто хобі, а ціле мистецтво. Зібрати дуже складну модель може тільки моделіст з великим досвідом. А як бути новачкові? Як вперше побудувати модель літака?
Вам знадобиться
  • Папір, картон, креслярські приналежності, олівці, фломастери, ножиці, клей ПВА
Інструкція
1
Перш за все необхідно продумати майбутню модель літака. Вирішити, який саме вона буде. Це може бути точна копія справжнього літака або вигадана вами модель . Ви можете відчути себе на місці авіаконструктора і спробувати розробити нову модель літака. Намалюйте ескіз майбутнього літака. При виконанні ескізу необов'язково робити докладний малюнок. На ескізі має бути зображений приблизний вигляд майбутньої моделі та її особливі риси.
2
Приступите до виготовлення докладного креслення майбутньої моделі. При його виконанні потрібно спиратися на зроблений раніше вами ескіз. Також заздалегідь визначитеся з габаритами майбутньої моделі. Пам'ятайте, чим меншого масштабу буде модель , тим складніше буде процес її складання. Зробіть спочатку чорновий варіант креслення, на якому ви будете проводити всі розрахунки. Потім перенесіть його на чистий аркуш ватману.
3
Настав момент визначитися з матеріалом, з якого буде виготовлена ваша модель . Вибір великий. Можна використовувати пінопласт, деревину, картон або пластик. З усього цього широкого асортименту виберіть картон, так як цей матеріал найпростіше піддається обробці.
4
Нанесіть на аркуші картону розмітку згідно з кресленням. Перевірте все декілька раз, щоб переконатися у відсутності помилок. В процесі нанесення розмітки може трапитися так, що на картоні буде багато зайвих ліній. Тому обведіть червоним олівцем або фломастером ті лінії, за якими потрібно вирізати.
5
Акуратно виріжте всі деталі. Намагайтеся на кутах вирізів не залишати задирок. Коли всі деталі будуть вирізані, приступите до складання. Для скріплення використовуйте клей ПВА, який стає безбарвним при висиханні. Намагайтеся не залишати слідів клею на поверхні моделі. Слідкуйте за тим, щоб усі місця склеювання рівно прилягали один до одного. Після закінчення складання відкладіть модель на просушку.
6
Прикрасьте вашу модель на свій смак. Для прикраси можна використовувати різнокольорову папір, блискітки, олівці та фломастери. Також подумайте, де буде розташовуватися ваша модель . Можна зробити підставку для неї. А можна повісити на прозорій волосіні. Тоді буде відчуття паряться в повітрі моделі.
Корисна порада
Під час склеювання моделі стежте за чистотою ваших рук.