Як шити шліцу. Як зробити шліцу відео.

шліца завжди залишається класичним елементом одягу. Вона є невід'ємною деталлю прямий спідниці та спідниці-олівець, чоловічого піджака і пальто.
Інструкція
1
шліца кроїться у вигляді припусків шириною 4-6см. на обох деталях заднього полотна спідниці, довжина припуску становить довжину шліци плюс припуск 1,5-2см. Зробіть сметочнимі строчку по всій довжині середнього шва задньої частини спідниці, включаючи ділянку шліци, і не прибирайте строчку на місці відкритої ділянки до закінчення робіт. Продублюйте для жорсткості всю ширини і довжину припуску до наметочним строчки на верхньої деталі заднього полотна спідниці (якщо дивитися з лицьового боку, дана деталь буде з ліва). На правій деталі (тієї, яка буде видно при розкритті шліци) слід проклеїти тільки самий край, шириною 1,5 см. Для дублювання підійде будь-який матеріал, наприклад серпянка або флезілін.
2
Обидва краю обробіть на оверлок підходящими в колір нитками. Край правої деталі на ділянці шліци підігніть на ширину в 1-2см, прострочите або закріпіть вручну потайними або хрестоподібними стібками. Край лівої деталі залишають як є.
3
Починаючи зверху, сточуємо середній шов спідниці і укіс. Якщо в цьому шві перебуватиме блискавка, не забудьте залишити його відкритим. Обробляємо краю оверлочні строчки разом з укосом, краї в місці розташування замку обметуються окремо. За бажанням краю можна окантувати, так виріб буде виглядати більш красиво, але часу і майстерності така обробка вимагає значно більше. Запрасовують і приутюживают шліцу .
4
На лицьовій стороні рівно викладіть майже готову шліцу , приколіть шпильками до лівого полотну, гострим крейдою накресліть лінію укосу і зробіть відстрочку. Отстрачівается або тільки укіс, або весь середній шов, все залежить від моделі. Готова шліца з лицьового боку виглядає як цифра один. Знову ж за моделлю, отстрочка може бути подвійною або виконана контрастними нитками, щоб надати виробу більшу декоративність.
5
Низ шліци зазвичай обробляють на куточок і закріплюють вручну. Якщо виріб з підкладів, краї обробляти не потрібно, це створить зайву товщину. З підкладів вироби з'єднують в останню чергу, в місці шліци його або прикріплюють вручну потайними стібками, або пристрачивают краю з вивороту до припуску.