Як підписати валентинку.

День святого Валентина в Росії почав відзначатися не так давно, але вже став улюбленим святом не тільки у молоді. Кожен романтик мріє отримати в цей день стільки сердечок, скільки зможе вмістити його поштову скриньку. Дарувати валентинки можна не тільки коханим, але також друзям і рідним. А як можна підписати валентинку оригінально і зі смаком?
Інструкція
1
Перша валентинка несла в собі визнання в любові. З тих самих пір саме любовне визнання і є найпоширенішим змістом цієї листівки, яку можна купити в магазині, а можна і виготовити самому. Роблять маленькі сердечка з паперу, оксамиту, подарункової упаковки та інших матеріалів. Підписувати валентинки також краще самостійно, хоча багато з них продаються з уже готовими зізнаннями.
2
Вкладіть в слова, які ви напишете в валентинці, всі свої почуття до адресата. Якщо ви вмієте складати вірші - це буде найкращий варіант. Немає нічого приємнішого для одержувача, ніж присвячене особисто йому вірш.
3
Якщо вірші - не ваша стихія, підійдуть теплі, душевні слова, що виражають всі ваші почуття до одержувача. Головне - пишіть від усього серця. Доповнити ваші слова може невеликий ліричний вірш відомого автора.
4
Купуючи готову валентинку , обов'язково зверніть увагу на той текст, що на ній вже написаний. Любов буває різною і слова пристрасті навряд чи підійдуть для поздоровлення улюбленої тітоньки чи бабусі.
5
Але якщо ваш ритм життя не дозволяє, не тільки зробити валентинку самому, але навіть просто купити її і підписати, привітайте коханої людини, пославши смс або електронного листа. До речі, крім кількох теплих слів, в обох цих випадках цілком реально вкласти в послання електронну листівку.
6
Щоб зберегти якусь інтригу, валентинку можна не підписувати. Цим ви обов'язково заінтрігуете об'єкт свого обожнювання. А щоб він міг здогадатися, від кого любовне послання, напишіть поздоровлення так, щоб коханий міг зв'язати його саме з вами. Наприклад, використовуючи прізвиська або тільки вам зрозумілі слова.
7
Як сказав одного разу мудрий чоловік: «Не можна образити любов'ю». Якщо ви боїтеся підписуватися, згадайте ці слова і відкрийтесь коханій людині. Можливо, він саме цього і чекає!
Корисна порада
Не забудьте, що до валентинці слід докласти подарунок! Найдоречніше в такому випадку - цукерки.
День Святого Валентина чекають з нетерпінням всі закохані. Адже саме він дає зайвий привід зізнатися у своїх почуттях. Традиційним атрибутом цього свята є валентинка. Чим вона оригінальніше і незвичніше, тим приємніше її отримувати.
Вам знадобиться
  • листівка, кольоровий картон, клей, блискітки, мережива
Інструкція
1
Купуйте готову листівку. Якщо у вас немає часу і оригінальних ідей, як оформити своє романтичне привітання, просто відвідайте найближчий магазин, де продаються листівки. Як правило, на початку лютого важко знайти стенд, де не були б представлені поздоровлення з Днем Всіх Закоханих. Однак дарувати просто куплену листівку не надто романтично. Підпишіть її, тим самим даючи зрозуміти одержувачу, що він дійсно любимо.
2
Зробіть валентинку самостійно. Якщо ви хочете висловити свої почуття оригінальним способом, то змайструєте подарункову листівку самостійно. Спробуйте уявити в розумі, в якій би формі ви самі хотіли отримати привітання. Визначтеся з формою і кольором.
3
Придбайте всі необхідні матеріали. Найзручніше робити листівку на картоні. Купіть в канцелярському магазині кольоровий картон або обклейте звичайний нетовстий картон красивою різнокольоровим папером. Також не будуть зайвими яскраві фломастери, блискітки, мережива.
4
Виріжте з картону серце того розміру, який вам необхідний. Врахуйте, що на нього повинен вміститися весь вітальний текст і прикраси. Якщо ви хочете прикрасити валентинку мереживами, то виріжте два однакових серця і прикріпіть до одного з них по краю мережива, а після склейте дві частини один з одним. Вийде, що мережива розташовуються по контуру серця.
5
Продумайте текст привітання. Це можуть бути і вірші, і красивий афоризм, і просто слова від душі. Не бійтеся експериментувати: чим оригінальніше привітання, тим краще. Акуратно нанесіть напис на валентинку . Слідкуйте за тим, щоб літери не стерлися і не розмазалися.
6
Прикрасьте святкову листівку блискітками, маленькими сердечками або поцілунком. Раніше, коли улюбленим посилали листи, на них бризкали духами. Те ж саме можна зробити і з валентинкою. Головне, щоб вона відображала ваші справжні почуття.
Корисна порада
Не підписуйте валентинку своїм ім'ям. За традицією одержувач повинен сам здогадатися, від кого йому прийшло визнання в любові.