Як зробити тюнінг фар.

Тюнінг фар - це один з основних способів зробити свою машину яскравіше і оновити її дизайн. Також зміна фар допоможе поліпшити видимість на дорозі при русі в темний час доби, адже від якості світла, як відомо, залежить безпека пасажирів.
Інструкція
1
Спочатку зробіть демонтаж фар и с автомобіля. Зазвичай вона закріплена на чотирьох болтах, два з яких знаходяться знизу, а інші два - зверху. У деяких моделей для зняття фар необхідно від'єднати бампер. Нагрійте фар у в печі при температурі близько 300 градусів або за допомогою будівельного фена, для того щоб герметик втратив свої властивості, і фар у легко можна було розкрити.
2
Вийміть відбивач, який знаходиться біля основи лампи. Для запобігання псування відбивача дальнього світла акуратно заклейте його скотчем. Демонтуйте старий цоколь лампи, для цього за допомогою дриля з коронкою зробіть отвір у відбивачі. Також просвердлите отвір для задньої частини корпуса лінзи. Виготовте захисний корпус для лінзи і обгорніть її скотчем.
3
Місця старого кріплення замажте і зробіть отвори для кріплення лінзи. Після цього прикрутіть лінзу. На самий її край прикріпіть шматок тканини, а іншу частину з'єднайте з фар ой. Нанесіть на тканину епоксидний клей з затвердітель в декілька шарів. Після засихання конструкції зріжте все зайве по контуру.
4
Акуратно нанесіть шар скловолокна і просочіть конструкцію епоксидною смолою. Після засихання зробіть вирівнювання поверхні за допомогою шпаклівки. Намагайтеся надати форму внутрішньої частини фар и. Поставте хромированное кільце лінзи, і укладіть по колу картон.
5
Ретельно закладіть всі непотрібні дірки і нерівності за допомогою шпаклівки і накладіть шар грунтовки. Перед цим видаліть зайве скловолокно. Підготуйте поверхню до фарбування, ошкурив її самої дрібної шкуркою. Після цього нанесіть шар фарби, а потім і лак. Також перефарбуйте в такий же колір і другу частину фар и. Закріпіть захисне скло і приєднаєте фар у на своє місце. Не забудьте налаштувати фар и після їх установки.