Як зібрати і розібрати двигун. Як розібрати і зібрати двигун на китайському мапеде.

Розбирання та подальша збірка двигуна необхідні в двох випадках: коли потрібно оцінити стан двигуна зсередини, і коли є несправності, усунути які без розбору не представляється можливим. Розглянемо, як розібрати двигун на прикладі ВАЗ-2110.
Інструкція
1
Після того як двигун виймуть з-під капота, ретельно вимийте його і встановіть на стенд для розбирання. Акуратно злийте масло, яке знаходиться в піддоні двигуна. Після цього зніміть зчеплення з двигуна і ремінь приводу розподільного валу. Не забудьте про шайбу, котра під натяжним роликом, який також підлягає зняттю.
2
Отсоедините зубчастий шків, після чого відкрутите три болта, які кріплять водяний насос, і гайку, за допомогою якої закріплена задня кришка ременя. Зніміть кришку, а потім за допомогою викрутки посуньте насос з місця, після чого зніміть його.
3
Акуратно зніміть головку з блоку циліндрів і відкрутите болти, якими кріпиться масляний картер. Від'єднайте його, не забувши зняти і прокладку. Під головками болтів знайдіть пружинні шайби і відверніть болти маслоприемника. Вийміть датчик рівня масла з картера. Якщо даний процес являє собою складність, то поверніть колінчатий вал так, щоб датчик можна було легко витягти.
4
Зніміть кришку шатуна, попередньо зсунувши її з місця слабкими ударами молотка. Після цього за допомогою викрутки протолкніте шатун всередину циліндра і акуратно витягнете поршень. Аналогічно зробіть зняття та інших поршнів. Обережно від'єднайте маховик.
5
Відвернувши болти, від'єднайте прокладку і утримувач заднього сальника. Зніміть зубчастий шків. Якщо ви бачите, що шпонка в пазу закріплена НЕ щільно, то краще вийміть її і відкладіть в сторону, щоб не втратити. Зніміть масляний насос і прокладку.
6
Після того як від'єднайте кришки підшипників, зніміть колінчастий вал. Інші деталі знімайте, якщо в цьому є пряма необхідність. Збірку проводите в зворотній послідовності. Пам'ятайте, в процесі складання потрібно замінити зношені прокладки і залити нове масло.