Як приготувати розчин борної кислоти. чи можна застосовувати розчин борної кислоти при вуграх.

Борна кислота в медицині застосовується як слабкого, чи не дратівної тканини антисептика і дезинфікуючого засобу. Її застосовують зовнішньо, у вигляді водних і спиртових розчинів , при захворюваннях шкіри призначають в присипках. Існує кілька способів приготування розчину борної кислоти.
Вам знадобиться
  • - кислота;
  • - флакон;
  • - воронка;
  • - ватний тампон;
  • - підставка;
  • - мірний циліндр для гарячої води.
Інструкція
1
Для приготування 2-процентного водного розчину борної кислоти попередньо закип'ятіть воду. Придбайте кислоту, вона продається в будь-якій аптеці у вигляді білого порошку.
2
Промийте флакон процеженной через тампон водою.
3
Обполощіть циліндр і відміряйте з його допомогою 120 мілілітра гарячої води.
4
Помістіть циліндр в підставку і, збовтуючи, розчиніть в гарячій воді 2,4 грама борної кислоти.
5
Отриманий розчин процідіть, налийте у флакон і щільно закупорте його пробкою. Такий розчин можна застосовувати для промивання очей, обмивання шкіри при лікуванні вугрів, полоскання порожнини рота, промиванні сечовивідних шляхів.
6
Щоб приготувати розчин для лікування ангіни, розмішайте чайну ложку кислоти в одній склянці теплої води. Для того, щоб засіб подіяло, полощіть ним горло якомога частіше.
7
Для лікування екземи приготуйте 1-процентний розчин борної кислоти. Для цього візьміть 10 грамів порошку кислоти і розчиніть його в літрі гарячої кип'яченої води.
8
В якості протисвербіжну і антисептичний засіб застосовують спиртові розчини борної кислоти. Для їх приготування візьміть 70-відсотковий спирт і порошок борної кислоти в концентрації від 0,5 до 5 відсотків (тобто, на кожні 100 грамів спирту треба взяти від 0,5 до 5 грамів кислоти).
9
Можна приготувати розчин для лікування прищів. Для цього подрібніть по 5 таблеток анальгіну і левоміцетину, змішайте з 5 грамами порошку борної кислоти або 2,5 чайними ложками її спиртового розчину, залийте склянкою горілки і залиште на добу, щоб розчин настоявся. Після цього змащуйте приготованим розчином шкіру обличчя.
10
Застосовуючи в медичних цілях розчини борної кислоти, не забувайте, що вона відноситься до отрут. Тому не допускайте попадання засобу в очі. Крім того, краще уникнути обробки борною кислотою порожнини рота, оскільки може статися всмоктування її в кров, що призведе до отруєння.