Як встановити охоронну сигналізацію.

Захист і взяття під охорону свого житла стало актуальним як ніколи. Але далеко не кожна сім'я може дозволити собі платити щомісяця за послуги позавідомчої охорони. Тому оптимальним варіантом може стати установка охоронної сигналізації своїми силами.
Вам знадобиться
  • - датчики для всіх рубежів захисту (магнітноконтактние на вікна та двері, що реагують на відкриття і закриття; датчики руху; акустичні датчики, що реагують на звук розбитого скла; димові датчики; температурні датчики);
  • - сирена ;
  • - контролер (кожної, сподобалася вам фірми);
  • - кабель (проводу).
Інструкція
1
Продумайте, як забезпечити безпеку і недоступність житла так, щоб спрацьовування сигналізації було успішним. Складіть план розташування датчиків сигналізації.
2
Визначтеся, куди варто встановити обладнання. Воно повинно бути непомітним для передбачуваних грабіжників. Контролер з акумулятором встановлюйте якнайдалі від вхідних дверей, в недоступному для чужих людей місці. Сирену встановіть, навпаки, біля входу, щоб в разі проникнення вона могла відразу ж оглушити і налякати.
3
Вирішіть, яким чином буде покладений кабель. У тому випадку, якщо в квартирі якраз відбувається ремонт, кабель найкраще заховати в стіні. Для цього необхідно прорізати спеціальні канавки. Якщо стеля буде закритий навісним або натяжною стелею - закріпіть кабель під ним. Не забувайте залишити відстань як мінімум в двадцять сантиметрів між кабелем сигналізації та проводами з електрикою, щоб не створювалися перешкоди в роботі охоронного обладнання. В тому випадку, коли ремонт не проводиться, вам доведеться зробити кабель-канал або штроб.
4
Виконайте монтаж проводів. Тобто з'єднайте контролер проводами з кожним датчиком. Якщо у вас немає спеціального кабелю для охоронної сигналізації, то підійде звичайний комп'ютерний.
5
Запрограмуйте контролер. Уважно вивчіть інструкцію до нього, особливо тему про перше підключення. Як правило, принцип програмування дуже простий і не складе жодних труднощів. Слідуючи інструкції, встановіть правильні налаштування.
6
Підключіть до контролера все датчики і сирену. Схеми по підключенню описані в інструкції і не вимагають особливих професійних навичок.
7
Перевірте роботу системи. Увімкніть контролер, перевірте роботу всіх датчиків. Поповніть всіх членів родини поводженню з сигналізацією.
Зверніть увагу
Не встановлюйте датчики поблизу комп'ютера, це може привести до збою в системі роботи сигналізації.
Корисна порада
Охоронну сигналізацію можна успішно поєднувати з системами прослуховування приміщення та відеоспостереженням.